Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale co z leska w oku ze wzruszenia ?? :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie na taka wiesz :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor
:jerk::banan::jerk::kox:
Opublikowano
:hi: Klysiu PW poszlo
Opublikowano
:hi: Klysiu PW poszlo

:git:

Seba juz teraz powaznie rozmawiamy :decayed: koniec tych pedalskich dialogow :grin:

Opublikowano

a ja sobie chyba ide wymienic zarowki ale troszku zimno jest

Opublikowano
a ja sobie chyba ide wymienic zarowki ale troszku zimno jest

jest zimno jak sto sk***ysynow :grin::thumbdown:

ale co nie zmienia faktu ze pora konczyc prace i jechac sobie do babci na pierozki :decayed:

Opublikowano
a ja sobie chyba ide wymienic zarowki ale troszku zimno jest

jest zimno jak sto sk***ysynow :grin::thumbdown:

ale co nie zmienia faktu ze pora konczyc prace i jechac sobie do babci na pierozki :decayed:

jak to konczyc prace? ja musze jechac do stolycy a tak mi sie nie chce ze szok.

o Klysiu to mam pytanie do Ciebie jak wylaczyc webasco w vw touranie

Opublikowano

normalnie panie Tomku czas rozpocząć weekend :decayed:

:arrow2:VW Touran - jak włączyć webasto? - elektroda.pl

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

dobra spadam do pozniej :hi:

Opublikowano
hehe nie pytaj ale moge Ci zagwarantowac ze byl ladny :D :D :D

:decayed::decayed::decayed:

ty ogólnie jesteś ładny :grin: więc jak ma film nie być :decayed:

:whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

gruuuuuuuuuuubo :)

Bartku aka DJ tak odpala :) bezproblemu :) z racji tego dzisaij zostal umyty :D wiesz ze on jest bialy a nie grafitowy ?? :D

baaaa i juz go nawet zarejestrowalem i posiada nowe blszki :D EL719PC ;)

Marcinie D :D mam dla Pana niespodzianke :D

ale to wieczorem :P;) daj cyne jak bedziesz Ty i Twoja cyganska wataha Figot Fagot Heeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D

Zapisałam nr rej :decayed::decayed: będę śledzić łódzkie ulice :grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

a ja sobie chyba ide wymienic zarowki ale troszku zimno jest

jest zimno jak sto sk***ysynow :grin::thumbdown:

ale co nie zmienia faktu ze pora konczyc prace i jechac sobie do babci na pierozki :decayed:

jak to konczyc prace? ja musze jechac do stolycy a tak mi sie nie chce ze szok.

o Klysiu to mam pytanie do Ciebie jak wylaczyc webasco w vw touranie

wyłączyć ? mi się dziś rano marzyło włączyć ale póki co mam same przyciski do grzanych stołków :grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

:hi::hi::hi: bry, bry za oknem mleko ale dziś piątek więc nic mi nie przeszkadza :decayed:

Opublikowano

na 3 ustawione... grzeje w sam raz w dupeczkę.... super sprawa.... i tak się zastanawiam, że chyba kiere lepiej było wstawić 4ramienną grzaną.... :whistling:

Opublikowano

tak, też tak uważam :decayed:

Opublikowano

qrczaczek jak zimno zmienialem podswietlenie tablic i lewa krzyczy blad a prawa siedzi cicho i badz tu teraz madry

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

normalnie panie Tomku czas rozpocząć weekend :decayed:

:arrow2:VW Touran - jak włączyć webasto? - elektroda.pl

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

dobra spadam do pozniej :hi:

Klysiu tutaj nie ma nic ciekawego kazdy ma inny problem a zero konkretnej odpowiedzi a ja chce go wylaczyc bo dymi jak cholera jak sie grzeje najprawdopodobniej grzewnica czy jak to sie tam zwie jest do wymiany a taka przyjemnosc kosztuje okolo 1300zl a kasy brak wiec chce to ustrojstwo wylaczyc w piz*ziec zeby nie dymilo i myslalem ze jakis bezpieczenik za to odpowiada

Opublikowano

No i będzie miał kto pojechać do flachę w trakcie imprezy :decayed: - Madzia zdała dziś prawko :banan: :banan: :banan: (za I podejściem teoria i praktyka :wink: )

Opublikowano
No i będzie miał kto pojechać do flachę w trakcie imprezy :decayed: - Madzia zdała dziś prawko :banan: :banan: :banan: (za I podejściem teoria i praktyka :wink: )

no to pogratuluj ode mnie pieknej :decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

5f7396e7ac3de9b048b3e0ff52f458cd.jpg

:grin:

Opublikowano
  • Autor

no no gratki zaraz tam na fejscie trzeba zaatakowac :D

a ja dzisiaj widzialem ale nie pstryknalem na dabrowskiego jest napis

LKS macza herbatniki w nocniku :D

Opublikowano

LKS macza herbatniki w nocniku :D

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Tomciu hula ci ETKA :question:

Opublikowano

Mario poszło PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie spac pracowac kuzwa to ze piatek to nie znaczy ze mozna lezec wentylem do gory ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.