Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym zakomunikować że Seba nasz kochany jest najfajniejszy na całym świecie :decayed: zrobił mi taki prezent, taką niespodziankę, że nikt tego nie przebije :decayed:

parafrazując klasyka "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Seba, prezes naszego łódzkiego klubu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

chciałbym zakomunikować że Seba nasz kochany jest najfajniejszy na całym świecie :decayed: zrobił mi taki prezent, taką niespodziankę, że nikt tego nie przebije :decayed:

parafrazując klasyka "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Seba, prezes naszego łódzkiego klubu"

Zasłużyłeś to masz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jak tam dostałeś przesyłkę ?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Siema Zboczyska :naughty::polew::banan:

Ja już mam holidays %

a wycieraczki dla mnie masz ?? :naughty::naughty::naughty:

czekam na info :wink4:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

ale z tego co mi sie udalo ustalic to nie jego wina tylko drukarni jak zwykle :facepalm: miał miec druk gotowy na 13 i zaladunek a on sie dopiero laduje :doh:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

:naughty::decayed:

http://s9.postimage.org/wyunaevgb/d1e4ac0c2492487caca1ea89928c2850.jpg

ta i Ty się nadajesz na melanż chyba soczek marchewkowy popijać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: qrde dawno nie zaglądałem :wink: ale nie ma czasu ostatnio :doh:

no ale dziś kolejny roczek wskoczył na kark to się pochwalę :drinks::thumbup: starość nie radość :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Mariano to ta Twoja czarna zdolna bestyjka jak w Łodzi za 1 zdała..... pełen szacun.... :thumbup1: Szczęście, szczęściem ale dobra musi być kobitka (i miała dobrego instruktora). ;)

ps: ja zdałem za 7 razem.... :polew: rok robiłem prawko LOL :doh: i 2x w tygodniu sobie wykupowałem jazdę.... najeździłem się tą L-ką, że jak zdałem to musiałem odpocząć od auta... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 97 roku też zdałem za 1szym razem... ale wtedy jeszcze uczyli na CC :P i przed egzaminem tylko dodatkowe jazdy wykupiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się pochwalę;) Miałem dobrego instruktora, który nie ciągał mnie po łódzkich korkach i zawsze przymykał oko na prędkość - dzieki niemu zdałem tak, jak Magda - pierwszy i ostatni raz teoria i praktyka;) Po prostu wmówiłem sobie, że drugi raz zdawać nie zamierzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdałem , bo instruktor śpieszył sie do metalowego na brzezińską - jak zwolniłem przed m1 na wzniesieniu to mnie opierdolił " za***rdalaj bo nie zdasz " :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Pany ja prawko zdałem za 3 razem i to jeszcze po znajomości :grin: :grin: :grin: a szkoła w której się uczyła Madzia to WILD - wychodzi na to, że w miarę dobrze uczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Pany ja prawko zdałem za 3 razem i to jeszcze po znajomości :grin: :grin: :grin: a szkoła w której się uczyła Madzia to WILD - wychodzi na to, że w miarę dobrze uczą :wink:

:siema: jak juz tak pogadowywujemy :wink: to na B pyklem tez za pierwszym ale na C :facepalm: za 5 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Ja zdałem za 2 wszystko przed kobitę która mi wyjechała a mogłem w nią walić lub nie to wybrałem opcję na środku skrzyżowania z granym rękawem i bączkiem.Egzaminator mnie się pytał tylko gdzie się tak nauczyłem jeździć a cały się trząsł i dziękował że ELKI nie rozpierd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...