Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe grubo :) spoko pewnie go pozanm bo bede z nim gadal moze o treningach :) zobaczymy

choc szczerze powiem k**wa warszawa drogo i wogole

ale Panowie silownia za ktora placilem kosztowala 150 zl na miesiac ! taniej niz tutaj !

malo tego tu jest syf brud smrod sprzet zniszczony i wogole c**jnia z patatajnia naprawde

wlazlem dzis do sauny k**wa smierdzialo w niej skarpetami a ludzie tam siedza ... masakra naprawde jest beznadziejnie

heh narzekalem na vere bo podobno tu luksusy hehe uja prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe grubo :) spoko pewnie go pozanm bo bede z nim gadal moze o treningach :) zobaczymy

choc szczerze powiem k**wa warszawa drogo i wogole

ale Panowie silownia za ktora placilem kosztowala 150 zl na miesiac ! taniej niz tutaj !

malo tego tu jest syf brud smrod sprzet zniszczony i wogole c**jnia z patatajnia naprawde

wlazlem dzis do sauny k**wa smierdzialo w niej skarpetami a ludzie tam siedza ... masakra naprawde jest beznadziejnie

heh narzekalem na vere bo podobno tu luksusy hehe uja prawda

ja Ci nie powiem bo ja chodzielm rok temu zima bo wiosna latem czy jesienia to nie mam po prostu na to czasu a jak sie nalaze caly dzien to nie mysle zeby jeszcze isc na silownie, mysle ze zima znowu zaczne chodzic ale gdzie tego nie wiem w sumie najblizej mam w bylym budynku prochnika na smiglego saude health &fitness tam jest ponoc spoko silownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jest :) moja tam chodzi :) to jest zut beretem ode mnie :)

silownia ta jest ultra mala ale fakt jest czysto i ladnie i wogole 150 zl chca za wpisowe u mnie z karta profit przynajmniej :)

pozniej juz za friko :) zaczalem sie nad tymz astanawiac bo na prawde nie lubie syfu az takiego

to samo z cwiczeniami w warszawie kazdy wiedzial ze cwiczy to odklada to czego uzywla na miejsce tam nie trzeba bylo nikogo

pilnowac po prostu ludzie to robili a tu k**wa gdzie kto i czym cwiczy tam pierdolnie i lezy i latasz po calej silowni

szukasz kurde hantli czy ciezaru paranoja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ta Tomku :D

heh jaki k**wa batmobil heheh ludzie to maja fantazje

i jeszcze napisane w polsce replica :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie to nie cieszy ze piatunio bo jutro 4 zestawy przez caly dzien beda sie zjezdzac :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

w niedziele maja przyjechac do nas kozacy ze Skierniewic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo no to kurde :D no to elegancko a bedzie kranem plynal dźony walker ? :D:decayed:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

co robi szklarz kiedy nie masz kła?

pije z gwinta :D

Ile człowiek może wytrzymać na pustyni?

To zależy czy ma piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo no to kurde :D no to elegancko a bedzie kranem plynal dźony walker ? :D:decayed:

nie, dźony nie.... ale możesz jednego z naszych chłopaków wymalować czarną pastą do butów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie to nie cieszy ze piatunio bo jutro 4 zestawy przez caly dzien beda sie zjezdzac :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

w niedziele maja przyjechac do nas kozacy ze Skierniewic :decayed:

o to musze sie oszczedzac w stolycy zeby w auto wsiasc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie to nie cieszy ze piatunio bo jutro 4 zestawy przez caly dzien beda sie zjezdzac :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

w niedziele maja przyjechac do nas kozacy ze Skierniewic :decayed:

o to musze sie oszczedzac w stolycy zeby w auto wsiasc :D

znowu jedziesz sie alkoholizowac :grin:

sorki Tomuś że wczoraj sie tak ordynarnie rozlaczylem ale caly dzien bylem na kontroli z dyrektorami Praktikera a pozniej zapomnialem oddzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**wa elita dyrektorska trzyma sie zawsze razem widze :)

a jak tam wogole juz sie wyplacili ladnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**wa elita dyrektorska trzyma sie zawsze razem widze :)

a jak tam wogole juz sie wyplacili ladnie ?

taka z nich elita ze daj sobie spokoj mowie im chodzicie pojedziemy po kontroli na chinczyka na retkini no dobra spoko no to jedziemy.....zajechalismy a oni do mnie czy nie mam pozyczyc 20 PLN bo nie maja przy sobie kasy a nie wiedza gdzie bankomat :facepalm: to im powiedzialem ze ich podwioze pod bankomat a oni ze jednak nie sa glodni :grin: a kase mam dostac w srode :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - szykować się na jutro na imprezę i deklarować mi tutaj, kto jedzie;D

moje stanowisko juz znasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh no to szefostwo fest nie ma co :facepalm:

Bartku my niestety pass ja jak zwykle o planach dowiaduje sie na koncu po czym slysze no przeciez Ci mowilam ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...