Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czad :)

+ 10 do lansu :)

bardzo mi sie podoba :)

zebym mial cos zrobione w aucie jak u Ciebie to tez bym sobie strzelil takie cos :D

:slina::slina::slina::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czad :)

+ 10 do lansu :)

bardzo mi sie podoba :)

zebym mial cos zrobione w aucie jak u Ciebie to tez bym sobie strzelil takie cos :D

:slina::slina::slina::decayed:

i jeszcze +10 do tarczy :grin:

Opublikowano

nie wiem co to ale wiem z w twoich dloniach bedzie koks :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

mam tez taka nadzieje :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

dobra ja spadam na bankiet :hi::decayed: milej nocki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

uuu bankiecisko :D no to udanego :D

ja tez zaraz udezam do znajomych na kolacyjke i winko :D

Opublikowano

:sad::smutas: wychodzi na to, że tylko ja dziś zostaję w domku z moją "jeszcze żoną"

Ale nic to dam radę :grin::wink:

Miłego wieczorku rezacze :good::good::good:

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

Ale Seba zakupy :kox::kox::kox::kox::kox: ja jebe jakie wyjdą filmidła to :slina: :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

noooooo na to licze oczywiscie jak bede mial juz jakiekolwiek rezultaty tego pozwole sobie zapodac sznura :D

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Mariano PW :)

Opublikowano
  • Autor

juz :) oczyscilem :)

Opublikowano

Nie mogę puścić PW - ale generalnie :good:

Opublikowano

:hi:k**wa jego mać... ujebałem sobie wycieraczkę przednią na mrozie, mocowanie pióra... na tydzień przed wyjazdem do PL...

Opublikowano
:hi:k**wa jego mać... ujebałem sobie wycieraczkę przednią na mrozie, mocowanie pióra... na tydzień przed wyjazdem do PL...

no to w sumie dobrze, że nie podczas podróży - teraz będzie miał "Glanz Noje" na podróż :decayed::wink:

Opublikowano

no nie wiem wlasnie, musze pomyśleć bo jak wymieniac to obie na aero... a w norwayu sztuka z piorem kolo 500-600zl... jeszcze wy***ałem kilka ząbków w podszybiu... :facepalm: ale to na allegro koło 100zl... ale mam wkurwa...

Opublikowano
no nie wiem wlasnie, musze pomyśleć bo jak wymieniac to obie na aero... a w norwayu sztuka z piorem kolo 500-600zl... jeszcze wy***ałem kilka ząbków w podszybiu... :facepalm: ale to na allegro koło 100zl... ale mam wkurwa...

:shock3: :shock3: :shock3: nie no, to faktycznie nie za ciekawie :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ja we wtorek wymieniam zwykle na aero bo juz kupilem jak cos moge Ci kopsnac tylko co potrzebyjesz :) piorka od pasazera nie mam bo mi sie skonczylo daaawno temu

Opublikowano

nie no spoko, zanim by doszło to już przyjade do PL bo wyjeżdżam w piątek w nocy, ale dzięki za miłe chęci... jakąś prowizorkę chyba jebnę jutro jak będzie widno albo coś, żeby mi się pałki nie przywaliły... oglądam i na allegro 2pióra aero bosch i 2 ramiona 250zł... k**wa to tutaj jedno pióro za tyle marki "krzak"... niestety...

Opublikowano

Niech mnie ktoś powstrzyma! Jestem w szale zakupów. DJ! Uważaj! ;]

Opublikowano
  • Autor

Nawijaj co ciekawego kupiles :)

Opublikowano

Wy tu same b6 w Łodzi a ja mam tyle czesci do b5;p echhh dobranoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.