Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba....ja na tym w kinie byłem :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mnie poniedzialek nie pasuje ale od wtorku juz tak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i gitara to umawiamy sie na wtorek :D

Bartas hehehe grubo jada taki dzien swira troche :D

Opublikowano

Panie Sebastianie jest sprawa kiedy wolisz zeby tankowal dzisiaj pozno czy jutro rano? bo do stolycy jade

Opublikowano
  • Autor

Obojetnie ;) :*

Opublikowano
Panie Sebastianie jest sprawa kiedy wolisz zeby tankowal dzisiaj pozno czy jutro rano? bo do stolycy jade

Tomek jak by co to mi też możesz przytankować bo kreseczka bardzunio opadła :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

Kurde a klej nadal nie dotarl :/ mam badzieje ze do wtorku juz wsi bedzie :/

Opublikowano
Panie Sebastianie jest sprawa kiedy wolisz zeby tankowal dzisiaj pozno czy jutro rano? bo do stolycy jade

Tomek jak by co to mi też możesz przytankować bo kreseczka bardzunio opadła :decayed::grin:

nie ma problemu prosze podac nazwe firmy nip i jedziemy bo wiesz nr blach znam :grin:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

ale sobie ze mna w wuja polecieli dosyc ze w niedziele zdycham to jeszcze mi kolosa zrobili na ostatnim wykladzie od 15:15 do 16:45 :facepalm::facepalm:

Opublikowano
Panie Sebastianie jest sprawa kiedy wolisz zeby tankowal dzisiaj pozno czy jutro rano? bo do stolycy jade

Tomek jak by co to mi też możesz przytankować bo kreseczka bardzunio opadła :decayed::grin:

nie ma problemu prosze podac nazwe firmy nip i jedziemy bo wiesz nr blach znam :grin:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

ale sobie ze mna w wuja polecieli dosyc ze w niedziele zdycham to jeszcze mi kolosa zrobili na ostatnim wykladzie od 15:15 do 16:45 :facepalm::facepalm:

ale ja FV nie chcę - ja chcę żebyś mi furacze zatankował :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew:

lece na squosha :D

a wogole to mielismy kiedys razem jechac kurna !!!!!

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

lece na squosha :D

a wogole to mielismy kiedys razem jechac kurna !!!!!

bo problem był dryndnąć wcześniej :facepalm: na pewno bym poszedł :kwasny:

Opublikowano

chce ktoś do lordisu dzisiaj? ;D

Opublikowano
chce ktoś do lordisu dzisiaj? ;D

czlowieku dzisiaj :doh: jutro sie pracuje :grin:

Opublikowano
  • Autor

ok dobrze przepraszam Mario nie pomyslalem

zatem

kto sie deklaruje nie w tym co bedzie tylko w nastepnym tygodniu isc na squosha do verte ?

godziny pewnie 20-22 w zaleznosci ile osob chetnych bedzie bo korty sa 2

ja 2 osoby zapewniam wiec potrzebne sa 2 lub tez mozemy poleciec na 2 godziny oczywiscie plus sauna !!!!

czyli 4 osoby 2 pary na 20 do 21 a kolejne 4 osoby albo wpadaja na 21 albo co ja bym wolal zrobic trening 1 godizne malo ale cos sie zrobi na silce

i pozniej godizna squosha i sauna :) kto sie pisze :)

i zarezerwuje jak cos 2 korty na 2 godizny od 20 do 22 lub od 21 do 23 :)

do ustalenia potrzebuje konkretnych deklaracji :)

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ----------

Tomku arbajt arbajt :P;) ehhh musimy sie my terminatory ladnie spotkac celem naoliwienia podzespolow :P

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

Przez jakie ryby można skakać?

Przez płotki!

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Odnośnie squosha to się deklaruję w tej chwili - poproszę tylko info z konkretną datą i godz. :wink: :wink: :wink:

---------- Post dopisany at 06:05 ---------- Poprzedni post napisany at 06:00 ----------

tak troszkę na rozgrzanie bo zzzzzzzziiiiiimmmmmmnnnnnnnnnoooooooooo :kox: :kox: :kox:

e39173760017aa8a4ddf5bb.jpg

m112429813097686780755.jpg

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
ok dobrze przepraszam Mario nie pomyslalem

zatem

kto sie deklaruje nie w tym co bedzie tylko w nastepnym tygodniu isc na squosha do verte ?

godziny pewnie 20-22 w zaleznosci ile osob chetnych bedzie bo korty sa 2

ja 2 osoby zapewniam wiec potrzebne sa 2 lub tez mozemy poleciec na 2 godziny oczywiscie plus sauna !!!!

czyli 4 osoby 2 pary na 20 do 21 a kolejne 4 osoby albo wpadaja na 21 albo co ja bym wolal zrobic trening 1 godizne malo ale cos sie zrobi na silce

i pozniej godizna squosha i sauna :) kto sie pisze :)

i zarezerwuje jak cos 2 korty na 2 godizny od 20 do 22 lub od 21 do 23 :)

do ustalenia potrzebuje konkretnych deklaracji :)

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ----------

Tomku arbajt arbajt :P;) ehhh musimy sie my terminatory ladnie spotkac celem naoliwienia podzespolow :P

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

Przez jakie ryby można skakać?

Przez płotki!

Sebastianie jestem bardzo za :)

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

:siema:

:hi:

Opublikowano

17768c86976c135a4fb637710611b737.jpg

:blink:

Opublikowano

to się nazywa zapięcie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.