Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witamy prezesa w jakze sloneczny i piekny lodzki poranek :-)

prezes wita was :hi::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

481506_499064020134469_79911533_n.jpg

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
:hi::hi::hi:

:siema: to ty jeszcze nie w kamieniolomach :whistling:

Opublikowano
:facepalm: daj mi pożyć troszkę :grin:
Opublikowano
:facepalm: daj mi pożyć troszkę :grin:

trzeba teraz odrobic RNS-e :grin:

Opublikowano
:facepalm: daj mi pożyć troszkę :grin:

trzeba teraz odrobic RNS-e :grin:

oczywiście, że odrabiam - o godz. 6.59 miałem już telefon od klienta :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

o lol co smarowania nie mial i sie nie moze doczekac kiedy wpadniesz z towarem ??

Ty jak cpuny normalnie :D Czy Ty aby napewno nam prawde mowisz ?? :decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano
o lol co smarowania nie mial i sie nie moze doczekac kiedy wpadniesz z towarem ??

Ty jak cpuny normalnie :D Czy Ty aby napewno nam prawde mowisz ?? :decayed::decayed::decayed::wink:

:eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano
  • Autor

myslicie ze ma to sens ??

moze jakos grupowo polecimy ?? :D

Usługa

Klysiu jak stoisz z hala w przyszlym tyogdniu ?? da rade podskoczyc ??

Bo nie wiem jak prezes Tomek ale ja to bym potrzebowal zrobic tylna szybe i wymienic ramiona z piorami u siebie :)

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

o lol co smarowania nie mial i sie nie moze doczekac kiedy wpadniesz z towarem ??

Ty jak cpuny normalnie :D Czy Ty aby napewno nam prawde mowisz ?? :decayed::decayed::decayed::wink:

:eusathink::eusathink::eusathink:

nie chce nic mowic heheh ale sam ostatnio Ci za towar placilem :polew::polew::polew::polew: :naughty:

Opublikowano

nie chce nic mowic heheh ale sam ostatnio Ci za towar placilem :polew::polew::polew::polew: :naughty:

:doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

Dziś będzie u Ciebie towar :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: f*ck forgetnęło mi się :doh::doh::doh::doh::doh::doh::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

qr** jak zimno

Opublikowano

Swoją drogą ciekawe jak to faktycznie działa ta niewidzialna wycieraczka :eusathink:

Opublikowano

w miescie nie dziala:decayed: chyba ze jezdzisz po 100km/h w terenie zabudowanym:wink:

Opublikowano
myslicie ze ma to sens ??

moze jakos grupowo polecimy ?? :D

Usługa

Klysiu jak stoisz z hala w przyszlym tyogdniu ?? da rade podskoczyc ??

Bo nie wiem jak prezes Tomek ale ja to bym potrzebowal zrobic tylna szybe i wymienic ramiona z piorami u siebie :)

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

o lol co smarowania nie mial i sie nie moze doczekac kiedy wpadniesz z towarem ??

Ty jak cpuny normalnie :D Czy Ty aby napewno nam prawde mowisz ?? :decayed::decayed::decayed::wink:

:eusathink::eusathink::eusathink:

nie chce nic mowic heheh ale sam ostatnio Ci za towar placilem :polew::polew::polew::polew: :naughty:

mnie pasi :

0 tylko Klysiu zbieraj palety albo Ci ulotki spale:decayed:

Opublikowano

Seba zapraszam na hale nie ma sprawy :wink: teraz dopiero czuje roznice na niej na dworzu -8,5 :thumbdown: a na hali +10 :decayed:

Opublikowano

17702730165217328228923.jpg

Dobra, lecę do roboty :hi:

Opublikowano
:slina::jerk:
Opublikowano
  • Autor

Mario bez spiny na spocie mi dasz bo dzisiaj troche bede latal i nie wiem czy sie spikniemy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.