Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema a wiecie ze lks zaklada na zime koc na kola :):):)

Też o tym słyszałem :grin: :grin: :grin: lubią utrzymywać opony w optymalnej temperaturze :grin: :grin: :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:szacuken!

Opublikowano
  • Autor

Hyhyhyhyhy ;) lece na smugowa po dowoda od dziada

Opublikowano
Hyhyhyhyhy ;) lece na smugowa po dowoda od dziada

Powodzenia :decayed: a ja lecę do roboty :kwasny::facepalm:

Jak mnie wk...wia ostatnio to wstawanie, ta robota, to wszystko :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Chyba se wezmę i wygram se dziś w Lotto :grin: :grin: :grin::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Hyhyhyhyhy ;) lece na smugowa po dowoda od dziada

Powodzenia :decayed: a ja lecę do roboty :kwasny::facepalm:

Jak mnie wk...wia ostatnio to wstawanie, ta robota, to wszystko :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Chyba se wezmę i wygram se dziś w Lotto :grin: :grin: :grin::kox: :kox: :kox:

powiem ci ze mnie wstawanie to nie ale atmosfera w pracy i ich dlasza wizje egzystowanie to tylko sie wziasc i wychuzdac :facepalm::cry::grin:

---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ----------

:siema: Tomcio :wink:

Opublikowano

Ty wlasnie Klysiu a kogo oni zwolnili u Ciebie jak tam juz nikogo nie bylo

Opublikowano
  • Autor

Mariano zycze Ci bys wygral grube baaaaaanki dzisiaj ;) zycie jest pojebane i najlepsze ze zawsze konczy sie tak samo to ja sie pytam po jak uj to wszystko

Opublikowano

lajf is brutal... niestety:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

piękny poranek dzisiaj;]

Opublikowano
  • Autor

ale ze co znaczy sie ?? ze co ?? ja juz trase opitolilem korki z rana kuzwa 40 min przebijalem sie o 7ej od ronda lotnikow do smugowej :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Ty wlasnie Klysiu a kogo oni zwolnili u Ciebie jak tam juz nikogo nie bylo

no te osoby ktore powrocily ze zwolnienia wczoraj i akurat przyjechala Warszawa dali kwit i koniec L4 i koniec roboty :facepalm:

Opublikowano

no to niezly podarunek na swieta im zrobili:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

taaa to dosc czest w polsce jest zwolnienia przed wigilia wiesz zeby milo na swieta bylo :)

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

o kurde zauwazylem jeden plus :D mnie nikt nie zwolni :D :D :D:banan:

Opublikowano
taaa to dosc czest w polsce jest zwolnienia przed wigilia wiesz zeby milo na swieta bylo :)

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

o kurde zauwazylem jeden plus :D mnie nikt nie zwolni :D :D :D:banan:

to moze chcesz mnie zatrudnic i zaraz mnie zwolnisz bedziesz takim pracodawca sk***ielem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

nie nei :) jakbym mogl albo mial za co to chetnie bym kogos zatrudnil :) ale poki co nie ma bata :/

Opublikowano

kurde jutro o 22.00 w droge do PL, 1800km, a za oknem c**jnia z grzybnia:kwasny:

tam gdzies po lewej jest droga...

RMpurl.jpg

Opublikowano
  • Autor

Oo gruuubo :) i co zawitazz dk lodzi na spocikw niedziele ? ,)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.