Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi bardziej te dyniowe wchodza :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noooooooooooo dyniowe też są super :slina: :slina: :slina::wink:

Opublikowano
Aaaa no bylem hmmmm a co tez byles ? Z przyczajki ;)

nie z przyczajki bo sie gapilem na Ciebie ale ze bylo zero reakcji to sie zaczalem zastanawiac czy to Ty:grin:

Z reszta widzialem ze byles zmarnowany zakupami i kobita trula to dalem spokoj;p

Opublikowano

ja też po zakupach i prezentach dla rodzinki... Teraz się można zająć autem:)

Opublikowano
ja też po zakupach i prezentach dla rodzinki... Teraz się można zająć autem:)

co bedziesz mu robił :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Aaaa no bylem hmmmm a co tez byles ? Z przyczajki ;)

nie z przyczajki bo sie gapilem na Ciebie ale ze bylo zero reakcji to sie zaczalem zastanawiac czy to Ty:grin:

Z reszta widzialem ze byles zmarnowany zakupami i kobita trula to dalem spokoj;p

heheh no to nie odnotowalem sorka :) no juz mialem dosyc :)

Poprosze propozycje do banerku i sie zrobi :)

Opublikowano

:arrow2:http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-katowice-okolice-71030/

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

:arrow2:http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/meetingi-kujawsko-pomorskie-13383/

Opublikowano

może na tą chwilkę coś świątecznego - jakaś Mikołajka :naughty:

mikolajkamikolajswietai.jpg

Opublikowano
  • Autor

o i Misiek dobrze kombinuje :P

chcialem zakomunikowac ze na pabianickiej zalozyli brameczke ta co robi pomiar odcinkowy nie wiem czy czy to mierzy tu z obwodnicy jak sie zlatuje czy jakos inaczej

w kazdym razie bramka jest :/ a dokladnie na wysokosci poczatku wiaduktu w kierunku centrum

Opublikowano

co tam mikołaje???????????:naughty:

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: jak bym miał możliwość to bym wypier...ił z tego kraju choć by dziś :kwasny:
Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: jak bym miał możliwość to bym wypier...ił z tego kraju choć by dziś :kwasny:

zapraszałam , zapraszałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistling:

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: jak bym miał możliwość to bym wypier...ił z tego kraju choć by dziś :kwasny:

zapraszałam , zapraszałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistling:

Ania - do pracy bym wy... a nie na urlop :kwasny:

Opublikowano

no to czas zacząć szukać czegoś:wink:

Opublikowano

Jak znajdziecie to sie dokoptuje chociaz Szwecje i okolice koła podbiegunowego zle wspominam:kwasny:

Za to Stockholm bardzo dobrze:) bardzo tez mi sie tam podobala ulica co miala 5 albo 6 pasow i wygladala jak autobahn w niemcowie a wzdluz niej same salony samochodowe od a do z:)

Opublikowano
no to czas zacząć szukać czegoś:wink:

Nie jest problemem napisać coś takiego,ale znaleźć już tak :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

yhh dokladnie a tak zeby dobic zobaczcie to zdjecie

post-20747-1406905712,3826_thumb.jpg

gdzie my k**wa zyjemy :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
no to czas zacząć szukać czegoś:wink:

Nie jest problemem napisać coś takiego,ale znaleźć już tak :kwasny:

cos Ty taki negatywny dzisiaj???/ swięta idą:tongue4:

a na temat pracy pogadamy w marcu, nic się nie martw, zawsze coś się znajdzie:wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Jak znajdziecie to sie dokoptuje chociaz Szwecje i okolice koła podbiegunowego zle wspominam:kwasny:

Za to Stockholm bardzo dobrze:) bardzo tez mi sie tam podobala ulica co miala 5 albo 6 pasow i wygladala jak autobahn w niemcowie a wzdluz niej same salony samochodowe od a do z:)

taka autostrada przez cały Sztockholm biegnie, ale korki takie jak w PL:naughty:

Opublikowano

Święta są przereklamowane :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

potwierdzam

ludzie wykupia wszystko wszysstko to co nie szlo a teraz i tak pojdzie paranoja w markietach to juz jest przegiecie

w niedziele na spota to czuje ze miejsca nie nzjadziemy na parkingu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.