Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
lo k**wa na nowej gdyni to troche przesadzaja

45 zl za godzine 1 kort do tego 6 zl za rakiete od osoby i pileczki maja tylko na sprzedaz za 20 zl nie wypozyczaja

hehehe co paranoja :D nie nie uznaja zadnych kart na squasha czyli od osobty wyjdzie zakladajac ze mamy paletki

22,5

sporo chyba :kwasny:

tanio nie jest ale w sumie dla mnie wychodzi taniej bo odchodzą mi koszta dojazdu :wink: a te 2,5 to bym przeżył

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lo k**wa na nowej gdyni to troche przesadzaja

45 zl za godzine 1 kort do tego 6 zl za rakiete od osoby i pileczki maja tylko na sprzedaz za 20 zl nie wypozyczaja

hehehe co paranoja :D nie nie uznaja zadnych kart na squasha czyli od osobty wyjdzie zakladajac ze mamy paletki

22,5

sporo chyba :kwasny:

tanio nie jest ale w sumie dla mnie wychodzi taniej bo odchodzą mi koszta dojazdu :wink: a te 2,5 to bym przeżył

mnie jest gance gal bo tu i tu jade na drugi kraniec Łodzi :wink:

Opublikowano
  • Autor

no mi taniej wychodzi na werte no ale to wiadomo karta

:) ale spoko mozemy pojechac na NG :) dla mnie problem zaden :)

Opublikowano

burżuazja;D

Opublikowano
burżuazja;D

nie czemu po prostu lubimy wodke,dziwki i koks :decayed:

Opublikowano

ja mam tylko zapach dziwki w samochodzie...chociaż wódka też się znajdzie;D

Opublikowano
ja mam tylko zapach dziwki w samochodzie...chociaż wódka też się znajdzie;D

to jeszcze po sylwestrze nie wywietrzyles fury :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyyh :D

wiecie co to ??

close - YouTube

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Da radę odpalić auto bez licznika?

Opublikowano
  • Autor

tak wogole wogole bez to chyba nie da rady :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

ale jak to zwykle bywa mna sie nie przejmuj i nie sluchaj :)

Opublikowano

Dobra, już potwierdziłem. Tego nie pomaluje ;]]]]]

Opublikowano

to je demobilajzer - bez tego nie łodpolisz;p Dostał Grzesiek wsad i ma być ok;p Licznik mu zbędny;) Niech podeśle grzankowi.

Opublikowano
hyhyyh :D

wiecie co to ??

close - YouTube

:naughty::naughty::naughty:

nie chce byc nie mily ale ty chyba gowno jakies jest panie rezyseze :whistling::wink:

Opublikowano
hyhyyh :D

wiecie co to ??

close - YouTube

:naughty::naughty::naughty:

nie chce byc nie mily ale ty chyba gowno jakies jest panie rezyseze :whistling::wink:

:punish::punish::punish: to jest kawałek naszego łódzkiego gołąbka - tak myślę przynajmniej- Seba coś zaczyna kombinować :whistling::naughty:

Opublikowano
hyhyyh :D

wiecie co to ??

close - YouTube

:naughty::naughty::naughty:

nie chce byc nie mily ale ty chyba gowno jakies jest panie rezyseze :whistling::wink:

:punish::punish::punish: to jest kawałek naszego łódzkiego gołąbka - tak myślę przynajmniej- Seba coś zaczyna kombinować :whistling::naughty:

gołąbek :co: nie mam pojęcia:dontknow:

Opublikowano

Gołąbek czy łódka - róźnie na to mówiono, generalnie to co mam w stopce :wink:

Opublikowano

moze i faktycznie :decayed:

Opublikowano

Panie Pezesie cos dla Pana :)

IGP9158.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Panie Pezesie cos dla Pana :)

http://s14.postimage.org/amjsy6gf1/IGP9158.jpg

<br /><br />

chyba ktos bramke strzelil bo taki napiety jestem :grin:

Opublikowano
Panie Pezesie cos dla Pana :)

http://s14.postimage.org/amjsy6gf1/IGP9158.jpg

<br /><br />

chyba ktos bramke strzelil bo taki napiety jestem :grin:

wejdz sobie na fb dalem Ci linka ze zdjeciami :decayed: dobre sa niektore :decayed: ja kilku nie pmietam ze cos takiego mialo miejsce w ogole :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.