Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dzisiaj odzyskam po ciezkim okresie moja A4 :D

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

gdzies na kilinskiego ale to Dyrektos Klysiu bedzie wiedzial

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja dzisiaj odzyskam po ciezkim okresie moja A4 :D

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

gdzies na kilinskiego ale to Dyrektos Klysiu bedzie wiedzial

Właśnie tak myślałem że on to mówił.Chyba jego ojciec coś dla siebie wybierał:wink:

Opublikowano

tomek3874675674839 widziany dziś ok 11.30 przy Przyguckim :decayed: :decayed: :decayed::wink:

Opublikowano
tomek3874675674839 widziany dziś ok 11.30 przy Przyguckim :decayed: :decayed: :decayed::wink:

oj to moj tata bo ja swoje auto to zobaczylem dopiero okolo godziny 15 :decayed:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

tomek3874675674839 widziany dziś ok 11.30 przy Przyguckim :decayed: :decayed: :decayed::wink:

oj to moj tata bo ja swoje auto to zobaczylem dopiero okolo godziny 15 :decayed: chyba ze widziales mnie w misiu pandzie :decayed:

Opublikowano

czołem, miałem przyjechać w niedzielę po raz pierwszy, ale jak to 2 tyg. po zakupie - autko w warsztacie wylądowało ;/ sonda lambda i (mam nadzieję) katalizator (że o cewkach nie wspomnę :thumbdown:). Ale postaram się jak najszybciej zobaczyć jak tam się bawicie, dużo dobrego słyszałem :)

Opublikowano

a to dobrze, że mamy dobrą opinię :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

2 x 16 zimowe mam :):P w stanie na sezon

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

czołem, miałem przyjechać w niedzielę po raz pierwszy, ale jak to 2 tyg. po zakupie - autko w warsztacie wylądowało ;/ sonda lambda i (mam nadzieję) katalizator (że o cewkach nie wspomnę :thumbdown:). Ale postaram się jak najszybciej zobaczyć jak tam się bawicie, dużo dobrego słyszałem :)

RENOMA sie wie :P wpadaj w niedziele :):kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

ale nic mi sie nie chce a jutro znowu do warszawy trzeba jechac i jak tu czlowiek ma byc zdrowy

Opublikowano
:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

nie zapominaj ze mleko trzeba przegryz jajkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

looo a ta teoria to skad ?? :D chyba ze nie mowicie o tym samym mleku :kox::kox::kox:

Opublikowano
:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

ta teoria jest mocno naciągana, jak byłem mały od momentu jak skończyło się karmienie mnie butlą to mleka nie chciałem tknąć... i jakoś urosłem ponad 190cm :P

Opublikowano
looo a ta teoria to skad ?? :D chyba ze nie mowicie o tym samym mleku :kox::kox::kox:

mowimy z Magdalena o mleku od polskiej mucki :decayed: i o jajku od polskiej kury :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

nie zapominaj ze mleko trzeba przegryz jajkiem :decayed:

spoko jaja dla mnie mleko dla juniorów :decayed:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

a ty akurat w góre urosłeś ale można i w drogą stronę tzn szerokośc pójść:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.