Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj odzyskam po ciezkim okresie moja A4 :D

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

gdzies na kilinskiego ale to Dyrektos Klysiu bedzie wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a ja dzisiaj odzyskam po ciezkim okresie moja A4 :D

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

gdzies na kilinskiego ale to Dyrektos Klysiu bedzie wiedzial

Właśnie tak myślałem że on to mówił.Chyba jego ojciec coś dla siebie wybierał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek3874675674839 widziany dziś ok 11.30 przy Przyguckim :decayed: :decayed: :decayed::wink:

oj to moj tata bo ja swoje auto to zobaczylem dopiero okolo godziny 15 :decayed:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

tomek3874675674839 widziany dziś ok 11.30 przy Przyguckim :decayed: :decayed: :decayed::wink:

oj to moj tata bo ja swoje auto to zobaczylem dopiero okolo godziny 15 :decayed: chyba ze widziales mnie w misiu pandzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, miałem przyjechać w niedzielę po raz pierwszy, ale jak to 2 tyg. po zakupie - autko w warsztacie wylądowało ;/ sonda lambda i (mam nadzieję) katalizator (że o cewkach nie wspomnę :thumbdown:). Ale postaram się jak najszybciej zobaczyć jak tam się bawicie, dużo dobrego słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie potrzebuje jakiś namiar na opony używane.Ktoś kiedyś wspominał na spocie o jakimś placu z używkami w Łodzi.

2 x 16 zimowe mam :):P w stanie na sezon

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

czołem, miałem przyjechać w niedzielę po raz pierwszy, ale jak to 2 tyg. po zakupie - autko w warsztacie wylądowało ;/ sonda lambda i (mam nadzieję) katalizator (że o cewkach nie wspomnę :thumbdown:). Ale postaram się jak najszybciej zobaczyć jak tam się bawicie, dużo dobrego słyszałem :)

RENOMA sie wie :P wpadaj w niedziele :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

ta teoria jest mocno naciągana, jak byłem mały od momentu jak skończyło się karmienie mnie butlą to mleka nie chciałem tknąć... i jakoś urosłem ponad 190cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

nie zapominaj ze mleko trzeba przegryz jajkiem :decayed:

spoko jaja dla mnie mleko dla juniorów :decayed:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

a ty akurat w góre urosłeś ale można i w drogą stronę tzn szerokośc pójść:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...