Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nawet kroliczki w to wchodza :D

to jak bedzie z nami ?? :D

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

hehehe Klysiu ja to w ogole widze nas w takim filmie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jak cos bede popierdalał na wrotkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i to mi sie podoba ale to wiedzialem ze Klysiu na Ciebie mozna liczyc :D a reszta ???

Opublikowano

hejka ja tez , ja tez chcę

ale dacie mi coś wcześniej do picia...????????:decayed:

Opublikowano

musisz się wcześniej sama nakręcić i się wklei :banan:

Opublikowano

to ja się wcześniej upalę :decayed:

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Bartek1605 czemu do BT nie jedziesz???????:whip2::whip2:

Opublikowano

Klysiu goscia od przegladu scignij prosze.

Opublikowano
:hi: jak klysiu na wrotkach to ja moge na rolkach :decayed:
Opublikowano
  • Autor

to ja bede na pogo czy tam na tym k**estwie do skakania tancowal :D

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

no widze ze na lodzkim jednak trzeba zaorac to wszystko w piz*ziec

Opublikowano
:decayed: eheś
Opublikowano
  • Autor

Diablo z Postmanem sie wstydza nie czajnikowac sie tu nie gejownia :D

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

tu jest pedalnia :polew::polew::polew::polew: :decayed:

Opublikowano

pink land sie mowi :grin:

Opublikowano
  • Autor

a chlopaki dalej sie czaja no :D

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

niestety z przykroscia musze napisac ze przejebalem dzisiaj z Panem Misioslawem 7 do 3 :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
a chlopaki dalej sie czaja no :D

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

niestety z przykroscia musze napisac ze przejebalem dzisiaj z Panem Misioslawem 7 do 3 :facepalm::facepalm::facepalm:

uuuuuu :decayed:

uczen przerasta mistrza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no kurde mam troche na swoje usprawiedliwienie ale musze przyznac ze Mario dzisiaj k**wa cuda robil

takie ply mu wchodzily ze masakra a mi nic k**wa moja paletka jest do wyjebania :D chyba jest popsuta

musze suke dopompowac :D

Opublikowano

ta Mario ma swoje dni ze napierdziela az milo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dzis byl jego dzien ewidentnie a j**any sie ze mnie ta smial ze prawie plakal no :D heheheheh

ale nic mi nie szlo no nic k**wa :D

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Klysiu Ty masz twarzoksiazke czy Tobie tez wy***rdolila cale archiwum rozmów tych takich pw z ludzmi ???

czy tylko u mnei c**j strzelil wszystkie rozmowy z moimi dziwkami :D i klientami ?? :D

Opublikowano
no dzis byl jego dzien ewidentnie a j**any sie ze mnie ta smial ze prawie plakal no :D heheheheh

ale nic mi nie szlo no nic k**wa :D

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Klysiu Ty masz twarzoksiazke czy Tobie tez wy***rdolila cale archiwum rozmów tych takich pw z ludzmi ???

czy tylko u mnei c**j strzelil wszystkie rozmowy z moimi dziwkami :D i klientami ?? :D

nie no od kad jest nowe forum wszystkie pw mam

Opublikowano
  • Autor

Klysiu :D twarzoksiazka to facebook po polsku :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.