Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry;) Witam po robocie;D Bliskie spotkanie młotka z moim lewym kciukiem = szyna gipsowa na 5 tygodni... Powiem Wam, że całkiem konkretnie przywaliłem, bo jakiś super lekarz na pogotowiu stwierdził, że jest pęknięte... No nic - przymusowy odpoczynek;p Grunt, że Brunowóz zrobiony:) Aha, pochwalę się - nie padło ani jedno słowo po przywaleniu młotkiem - Bruno świadkiem:D Twardym trza być, a nie miętkim!:naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

taaaa jasne juz to widze pewnie bruno k**wami ciskal hehehehe :D

Ehhh DJ 5 tygodni mam jezdzic na tych klockach ??? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: :decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

ooo moze Postman sie wstrzeli :D siema chlopie dawaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Seba założyłeś wycieraczki z ramionami AERO ?

Opublikowano
Seba założyłeś wycieraczki z ramionami AERO ?

zalozyl

Opublikowano
  • Autor

siema Musti wiesz co kupilem cale nowe ramiona z piorami :/ :)

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

ooo Tomek dobrze mowi :D bo zakladal ze mna :D

3 dni :polew::polew::polew::polew::polew::polew::decayed:

Opublikowano

to ładnie :grin:

jak się sprawują zadowolony ?

Opublikowano
  • Autor

w zimie srednio tzn jakas jest pewnie wada konstrukcyjna i przymarza na jednym grzbiecie i srodek szyby jest nie dotarty tzn wiesz jak sie rozrusza wszystko to jest git

jak mrozu nie ma super ogolenie dzien do nocy z tym co mialem :)

Opublikowano

No to cool :good:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
w zimie srednio tzn jakas jest pewnie wada konstrukcyjna i przymarza na jednym grzbiecie i srodek szyby jest nie dotarty tzn wiesz jak sie rozrusza wszystko to jest git

jak mrozu nie ma super ogolenie dzien do nocy z tym co mialem :)

Seba ja mam to samo jak przymarznie to nie zbiera a jak juz pusci to miodzio znaczy moje i tak sa do wymiany po zimie

Opublikowano
  • Autor

wiesz co to samo mowil Misiek i jeszcze slyszalem u paru osbo takze mysle ze ten typ tak ma :) niestety

Opublikowano

seba - mam Twoje klocki;) Może jutro zmienimy;]

Opublikowano
  • Autor

ok a jak przepraszam chcesz klocki zmieniac z reka w gipsie ???

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

jutro bedzie ciezko :/ tak czy siak mam sporo pracy jesli moge prosic o wyznaczenie innego terminu bede wdzieczny :/

moze niech chociaz troszke Ci sie ta reka zrosnie co ??? bo na pewno nie chcesz miec pozniej chirurgicznie lamanej ...

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam z rana slychac ?

Opublikowano

seba - jedną ręką klocki zmieniam:decayed: albo wieczór, albo jakoś jutro.

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Pierwsza Miłość - Czołówka [PRZERÓBKA] - YouTube

ciężkie rymy;p

Opublikowano
  • Autor

hehehehe masakra

stwierdzam jednoznacznie ze rzecznik praw konsumenta z piotrkowskiej 100 to leniwa tepa suka :D

Opublikowano

więc co z Twoim kuponikiem do cottonfield'a?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.