Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka po latach:)

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Pany , potrzebuje pomocy na juz// Moje ograniczenia umyslowe nie pozwalaja mi w trybie natychmiastowym znalezc informcji czy silnik 2.4 APS wejdzie pod łapy 2.4 BDV... czekam na pomoc gdyby komus sie chcialo:facepalm:

mysle ze tak tu przespawasz tu naciagniesz i podejdzie a tak serio to nie mam pojecia

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam pedały lubię nadają się na przyjaciółki Sebek :grin:

bry :hi:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

dzisiaj pierwszy dzien w nowej robocie :banan:

ciekawe czy z takim ryjem jak mam ktos mnie polubi :grin:

z tym ryjem to mało kto cie nie polubi...:decayed: tylko pokazywanie pośladków zostaw na później

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

a ja tam chce isc w tym roku na prawko kat A :decayed:

też bym chciała ale marne szanse na motor :grin:

Opublikowano
  • Autor

v1

v2

:whistling:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

ja tam pedały lubię nadają się na przyjaciółki Sebek :grin:

no pieknie nadaje sie na przyjaciolke :shock3::shock3::shock3::polew::polew::polew::polew: :decayed:

hmmm to znaczy ze mozemy razem wchodzic do przymierzalni ?? :naughty::naughty::naughty::decayed:

Opublikowano

powrociłem z pracy :decayed: no jakies 1,5h temu :wink: podoba mi sie zostaje na dluzej :decayed:

Opublikowano

standardowe pytanie nie potrzebuja jeszcze kogos :grin:

Opublikowano
powrociłem z pracy :decayed: no jakies 1,5h temu :wink: podoba mi sie zostaje na dluzej :decayed:

Jak Tobie się podoba, to nie sądzę, że 8h nieustannie pracowałeś;D Obyś miał jak najmniej pracy i jak najwięcej kasy z tego;)

Opublikowano
standardowe pytanie nie potrzebuja jeszcze kogos :grin:

juz nie bo dzisiaj przyjeli ostatniego do kompletu :whistling:

ja kochany panie DJ teraz pracuje ponad 8h ale grafik jest taki super ze pracuje w miesiacu 13 dni bynjamniej marcu reszta wolne :decayed:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

i dzisiaj dostalem z napiwkow 10 PLN :kox:

Opublikowano

jak to było? "Dawaj napiwek, bo cię opluję!"?:polew:

Opublikowano

i nic nie pisal ehhhh

Opublikowano
  • Autor

hehehe no to ladnie Klysiu :D gratuluje mysle ze jakbys w stringach jadalnych wnosil towar do klientek to bys dobrze na tipach wychodzil :D :D :D

Opublikowano
4579475216_siewnik_jestes_brany_pod_uwage.jpg
Opublikowano
  • Autor

64b12f2394f4d6520cfc36d2de2df06e.jpg?1359225960

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

DJ

AUDI A6 2,4b V6 STAN IDEALNY ZOBACZ !!!! (3054094173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

;) kiere moglbym przytulic :D w moim pedalskim kolorku jest :D

Opublikowano

Ja mam szarą z multi, ale sam wiesz, że bez poduchy;]

Opublikowano
  • Autor

moze przyfiluj aukcje nie mozliwe zeby za 10 k poszla :) ale... to jest allegro :) roznie bywa ;)

Opublikowano

jest cena minimalna;/

Opublikowano
  • Autor

no w sumie racja nie znam sie az tak :):kox:

Opublikowano

Sebuś żółtego konika opierdzielileś wektorek na koszulkę czy nie ?

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
  • Autor
Sebuś żółtego konika opierdzielileś wektorek na koszulkę czy nie ?

jeszcze nie ale postaram sie dzis zwalic tego konia :D

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.