Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

to moze cos 2 osobowego bo sadze ze nie omieszkasz ze mna poszusowac :kox:

mysle ze istnieje taka szansa :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

to moze cos 2 osobowego bo sadze ze nie omieszkasz ze mna poszusowac :kox:

mysle ze istnieje taka szansa :D

ja wiem to juz dzisiaj ze tak bedzie :decayed::banan:

Opublikowano
Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

to moze cos 2 osobowego bo sadze ze nie omieszkasz ze mna poszusowac :kox:

mysle ze istnieje taka szansa :D

ja wiem to juz dzisiaj ze tak bedzie :decayed::banan:

jedne juz skolowane polowac na drugie :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe a potem k**wa sie pytacie o jaki kulig mi chodzilo :D

Opublikowano
hehe a potem k**wa sie pytacie o jaki kulig mi chodzilo :D

o kuligu to my z Toba napewno nie rozmawialismy tego to nam nie wciskaj :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahahaha Ty zes sie pierwszy o kuligu darl :D a Klysiu potwierdzal ze idziecie :D wlasnie :D

Opublikowano
Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

to moze cos 2 osobowego bo sadze ze nie omieszkasz ze mna poszusowac :kox:

mysle ze istnieje taka szansa :D

ja wiem to juz dzisiaj ze tak bedzie :decayed::banan:

jedne juz skolowane polowac na drugie :decayed::grin:

jedne starcza :decayed:

Opublikowano

widzę Typy, że ostro planujecie zjazdy z górki etc. a okaże się ze jedyny zjazd to będzie zjazd do bazy :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

Opublikowano
widzę Typy, że ostro planujecie zjazdy z górki etc. a okaże się ze jedyny zjazd to będzie zjazd do bazy :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

nic z tych rzeczy i mam nadzieje ze ty rowniez polecisz z nami na gloej klacie z gorki :grin::decayed:

Opublikowano
widzę Typy, że ostro planujecie zjazdy z górki etc. a okaże się ze jedyny zjazd to będzie zjazd do bazy :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

nic z tych rzeczy i mam nadzieje ze ty rowniez polecisz z nami na gloej klacie z gorki :grin::decayed:

nie, w tym roku to na gołej d*pie dla otrzeźwienia :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
widzę Typy, że ostro planujecie zjazdy z górki etc. a okaże się ze jedyny zjazd to będzie zjazd do bazy :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

nic z tych rzeczy i mam nadzieje ze ty rowniez polecisz z nami na gloej klacie z gorki :grin::decayed:

to az tak ostro bedzie

Opublikowano

bo czuję, że będzie grubo w tym roku :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

na grubo :beach::travolta::toon:

Opublikowano

ma ktoś jakieś dojścia do tańszych kuchenek albo lodówek ?

Opublikowano
  • Autor

co z tymi przydzialami dziady ??

Opublikowano
co z tymi przydzialami dziady ??

Seba my dostaniemy szmalec i ogorki to bedzie nasz przydzial a co do pokoi to jeszcze nima

Opublikowano
  • Autor

heheh no spoko

od rana Was zmiazdze ...

takie sie teledyski teraz robi ...

Opublikowano

Seba te zdjecia co wstawiles na fb to jest mieszkanie na osiedlu majowym na przybysza?

Opublikowano

zamiast Dzień Dobry dzisiaj mówię "chica bomba!":grin:

Opublikowano

:bry:

a ja dzisiaj olej jade zmieniac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.