Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tył 280mm? :shock3: To ile będzie z przodu? :slina:

lezy zestaw tarcze 330, zaciski porsche 911 996 i klocki :>

:blink::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed::hi:bry w ten zimo....sorry wiosenny dzionek hehehe
Opublikowano
:decayed::hi:bry w ten zimo....sorry wiosenny dzionek hehehe

:siema: wiosenny bedzie jutro :decayed: 21.03 pierwszy dzien wiosny :banan::grin:

Opublikowano
ja pitole bylem auto odsniezyc, napadalo tego cholerstwa w wuj i jeszcze troche

Tomek niejaka Lidia ma grypsko.....Ty się z nią zadawałeś ostatnio obrabiając mi zadek :decayed: ja jakoś się trzymam i mam nadzieje, że z ciebie nic nie wylezie do piątku :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

:decayed::hi:bry w ten zimo....sorry wiosenny dzionek hehehe

:siema: wiosenny bedzie jutro :decayed: 21.03 pierwszy dzien wiosny :banan::grin:

ten wiosenny śnieg znów zapchał mi nadkola :kwasny: jak jeżdżą ci z obniżonym zawiasem ?

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

i jest dziś nie jutro , w naszej strefie czasowej aż do 2043 roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie chce mi sie nic :facepalm:

Opublikowano

Sebek eee tam nie wierzę...nic a nic ?:decayed:

Opublikowano
nie chce mi sie nic :facepalm:

napij sie to ci pomoze :grin:

Opublikowano
  • Autor
Sebek eee tam nie wierzę...nic a nic ?:decayed:

a co masz na mysli ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

;) nie no wkurwilem sie po prostu i mi witki opadly

Opublikowano
nie chce mi sie nic :facepalm:

napij sie to ci pomoze :grin:

np. herbatka z wkładką często stosowana wśród personelu biurowego który zajmuje sie planowaniem ....:grin:

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Sebek eee tam nie wierzę...nic a nic ?:decayed:

a co masz na mysli ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

;) nie no wkurwilem sie po prostu i mi witki opadly

winno być odwrotnie....wku.....powoduje zwykle przypływ energii co skutkuje jakimiś zniszczeniami.....np. obity pysk, spuchnięta od kopania noga, szczątki rzeczy tłukących się....

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko kurde musialbym jechac do poznania a to dzisiaj mi jakos nie po drodze

ale jeszcze nie odrzucilem calkowicie tego pomyslu moze nie dzisiaj ale rozwazam

Opublikowano

nawet jadąc do BT.....hehe ale to wczesniej trzeba by było wyjechac :grin:

Opublikowano
  • Autor

heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

aa Ci co pamietaja moze :D wygralem z cottonem :D hyhyhyhyh ciule a mnie chcieli sadami straszyc :D hyhyhyhyh :D

Opublikowano
heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

i dlatego jest Dyrektorem ds rozwoju, wszystko w firmie się rozwija kosztem tych na dole - i o to chodzi :decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

EEE to czadowo Seba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

yhhh on powinien miec dyrektora do swojego mozgu bo dostepu do niego nie ma albo nie wie jak z niego korzystac :decayed:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

nom to jedeyny pozytyw ale to z wczoraj a dzisiaj same negatywy i jeszcze do denstysty sadysty ide wrrrr :facepalm:

Opublikowano

Nie przesadzaj sadyści to byli w PRL-u :facepalm: do dziś mi się to śni...wchodzi dziewczynka do klasy i wyczytuje mnie po nazwisku - do dentysty !

i idziesz kurna a tam te wiertło w mózg ci się powoli wwierca ....teraz to jest pikuś także nie becz. Jak ci będzie raźniej to ja ide po BT w poniedziałek.....:grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

taaa ja tez pamietam takie akcje :D

i mialem karte w podstawowce taka zdrowia i zebow ktora byla przejarana na srodku petem:D

bo pielegniarki jaraly w gabinecie heheheheh :)

pikus pikus ale jak dostalem zastrzyg w podniebienie to sie wyprostowalem :/

Opublikowano
ja pitole bylem auto odsniezyc, napadalo tego cholerstwa w wuj i jeszcze troche

Tomek niejaka Lidia ma grypsko.....Ty się z nią zadawałeś ostatnio obrabiając mi zadek :decayed: ja jakoś się trzymam i mam nadzieje, że z ciebie nic nie wylezie do piątku :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

:decayed::hi:bry w ten zimo....sorry wiosenny dzionek hehehe

:siema: wiosenny bedzie jutro :decayed: 21.03 pierwszy dzien wiosny :banan::grin:

ten wiosenny śnieg znów zapchał mi nadkola :kwasny: jak jeżdżą ci z obniżonym zawiasem ?

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

i jest dziś nie jutro , w naszej strefie czasowej aż do 2043 roku :decayed:

czy ma to grypsko to nie jestem taki pewien ale pogadamy :D w piatek

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

qrde zakupilem sobie zaroweczki z opornikami zeby bledu komputer nie krzyczal i co nie chce wejsc w miejsce bo jest za szeroka biednemu wiatr zawsze w oczy :D

Opublikowano
  • Autor

ryzem po ryju :D

Opublikowano

ale za to pogoda sie robi ladniutka :decayed:

Opublikowano

prosze mnie nie denerwowac dzisiaj :P bo jak wyciagalem postojowke zeby zmienic sobie zarowke na ledowa ujebalem kabel od dziennych teraz musze lutowac a postojowek i tak nie zmienilem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.