Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kongratulejszyn;D Teraz idziesz po duże zakupy? :D

heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

aa Ci co pamietaja moze :D wygralem z cottonem :D hyhyhyhyh ciule a mnie chcieli sadami straszyc :D hyhyhyhyh :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz sobie znalazlem

Opublikowano
jeszcze jedno pytanie kto wie jakie mam zarowki dzienne :D bo nie chce mi sie tego szukac

no to jeszcze zobacz H11

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

JEBZDZIDY - Raj...

:decayed:

Opublikowano
ryzem po ryju :D

właśnie wpitalam ryż :decayed: taki PRLowski preparowany hehe wzięło mnie na wspominki

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

jeszcze jedno pytanie kto wie jakie mam zarowki dzienne :D bo nie chce mi sie tego szukac

no to jeszcze zobacz H11

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

JEBZDZIDY - Raj...

:decayed:

też takowe znalazłam w necie- H11

Opublikowano

te j**ane zarowki mnie wykoncza

Opublikowano
te j**ane zarowki mnie wykoncza

oddychaj :grin:

Opublikowano
  • Autor
kongratulejszyn;D Teraz idziesz po duże zakupy? :D
heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

aa Ci co pamietaja moze :D wygralem z cottonem :D hyhyhyhyh ciule a mnie chcieli sadami straszyc :D hyhyhyhyh :D

do 2k :)

Opublikowano

spoko swiatlo stopu opanowalem, pozycje bez zdjecia zderzaka sie nie obedzie ale to jutro, dzienna musze lutowac a tablica jedna jest chyba j**nieta bo krzyczy blad ale tak to jestem spokojny :decayed: a i fisa nie da sie wylaczyc zeby nie krzyczal zarowek znaczy da sie ale wylacza sie spalania i inne pierdoly tez wiec c**j trzeba walczyc dalej :decayed:

Opublikowano
spoko swiatlo stopu opanowalem, pozycje bez zdjecia zderzaka sie nie obedzie ale to jutro, dzienna musze lutowac a tablica jedna jest chyba j**nieta bo krzyczy blad ale tak to jestem spokojny :decayed: a i fisa nie da sie wylaczyc zeby nie krzyczal zarowek znaczy da sie ale wylacza sie spalania i inne pierdoly tez wiec c**j trzeba walczyc dalej :decayed:

masakra jakś :whistling:

Opublikowano
  • Autor

popsute jest i koniec

coś :D

Opublikowano

ale spoko opanuje te zarowki :facepalm::decayed:

Opublikowano

szkoda ze Broda z nami nie jedzie nie.... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

broda to zyje wogole jeszcze ??

Opublikowano

qrczaczek polutowane jeszcze zderzak sciagamy i finito :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba Was mnie kocha na pewno

Opublikowano

no biere biere tylko mysle ile szt :D bo szwagier ma 22 kartony po 12 sztuk

Opublikowano
no biere biere tylko mysle ile szt :D bo szwagier ma 22 kartony po 12 sztuk

nie no ja myslalem nad 1 na droge :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.