Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka opijusy

widzę że dotarli wszyscy i mają się świetnie

osobiście Was podziwiam za ilość wypitego alkoholu:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

aaaaaaaaa i dzięki za towarzystwo w BT:drunk:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

:beach:

Opublikowano
  • Autor

Zyjesz Tabaluga?

Opublikowano

zyje :decayed: i czuje sie swietnie ale cos chyba latajac po tych sniegach zaspach w klapkach sie przezebiłem :whistling:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Marian czy ty masz jakiś kontak z Grażyną :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ty to Tabaluga jestes terinatorem nie ma co :)

Opublikowano
Marian czy ty masz jakiś kontak z Grażyną :grin:

miałem, ale po tym weekendzie przestała się odzywać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Ty to Tabaluga jestes terinatorem nie ma co :)

czemu Tabaluga przeciez to ty chciales miec dziare smoka ja tylko zaproponowalem ci mega projekt :decayed:

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

Marian czy ty masz jakiś kontak z Grażyną :grin:

miałem, ale po tym weekendzie przestała się odzywać :polew: :polew: :polew:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

Opublikowano
hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

ja obstawiam ze my mamy w uj roznych fajnych zdjec,filmow i co ktos wstawi to bedzie wieksza kompromitacja :decayed:

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ----------

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-2013-hot-line-zywo-266514/index15.html#post3428212

juz ktos uchwycil Tomka :grin:

Opublikowano

Tomciu ty się ciesz, że jak dorzucałeś Sebie sanki jak odpoczywał w zaspie to nie przycelowałeś mu w głowę - :facepalm: :facepalm: :facepalm: - nie wiele brakowało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
Tomciu ty się ciesz, że jak dorzucałeś Sebie sanki jak odpoczywał w zaspie to nie przycelowałeś mu w głowę - :facepalm: :facepalm: :facepalm: - nie wiele brakowało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jakie sanki w jakiej zaspie ? :shock3:

Opublikowano
Tomciu ty się ciesz, że jak dorzucałeś Sebie sanki jak odpoczywał w zaspie to nie przycelowałeś mu w głowę - :facepalm: :facepalm: :facepalm: - nie wiele brakowało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jakie sanki w jakiej zaspie ? :shock3:

no mam to na filmie - wyglądało Bardzo niebezpiecznie :kwasny:

Opublikowano
Tomciu ty się ciesz, że jak dorzucałeś Sebie sanki jak odpoczywał w zaspie to nie przycelowałeś mu w głowę - :facepalm: :facepalm: :facepalm: - nie wiele brakowało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jakie sanki w jakiej zaspie ? :shock3:

no mam to na filmie - wyglądało Bardzo niebezpiecznie :kwasny:

no to ja o takiej sytuacji nic nie wiem :doh::doh::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

przepraszam Mario jak to masz to na filmie ???

jakie sanki :D

Opublikowano
przepraszam Mario jak to masz to na filmie ???

jakie sanki :D

no nie wiem jak to znalazło się u mnie w aparacie ale mam :facepalm:

Opublikowano
przepraszam Mario jak to masz to na filmie ???

jakie sanki :D

no nie wiem jak to znalazło się u mnie w aparacie ale mam :facepalm:

to napewno my :whistling:przeciez jak my bylismy na sankach to wy wszyscy spaliscie a jak bylismy drugi raz to wy byliscie na termach :wink:

Opublikowano

właśnie dlatego sam się dziwię czemu ja mam :shock3: ale wasze pijacki mordy nie da się nie poznać :grin:

Opublikowano
właśnie dlatego sam się dziwię czemu ja mam :shock3: ale wasze pijacki mordy nie da się nie poznać :grin:

:decayed: no to nie mam pojecia jak to wyszlo... cale szczescie ze nic sie nikomu nie stalo :wink:

a tak swoja droga pozadny ogien na tlokach zrobilismy nie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.