Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

macie zdrowie tyle pić... :grin:

:hi: miłego tygodnia :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba special for you :decayed:

Image_Preview_aspx.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::hi:SIEMA żłopijcy
Opublikowano
:decayed::hi:SIEMA żłopijcy

:bry: szefowo :decayed:

dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok :giveheart::kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

wielki betonowy i lysy aniol

Opublikowano
wielki betonowy i lysy aniol

i wyrwiszamata :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew:
Opublikowano
hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę :decayed: ale mi usunąłeś :grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:decayed::hi:SIEMA żłopijcy

:bry: szefowo :decayed:

dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok :giveheart::kwiatek:

odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać :grin:

Opublikowano
hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę :decayed: ale mi usunąłeś :grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:decayed::hi:SIEMA żłopijcy

:bry: szefowo :decayed:

dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok :giveheart::kwiatek:

odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać :grin:

spoko Madziula w przyszlym roku obiecuje ze nie bedziesz musiała martwic sie o transport :decayed:

Opublikowano
Tomciu ty się ciesz, że jak dorzucałeś Sebie sanki jak odpoczywał w zaspie to nie przycelowałeś mu w głowę - :facepalm: :facepalm: :facepalm: - nie wiele brakowało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jakie sanki w jakiej zaspie ? :shock3:

no mam to na filmie - wyglądało Bardzo niebezpiecznie :kwasny:

Pewnie że tak było ....zamarłam w owym momencie:kwasny: ale żadne kontuzje się ich nie trzymały, Tomcio winien po tańcach leżeć połamany a śmigał jak halny:banan:

Opublikowano
  • Autor
hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę :decayed: ale mi usunąłeś :grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:decayed::hi:SIEMA żłopijcy

:bry: szefowo :decayed:

dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok :giveheart::kwiatek:

odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać :grin:

hehe nie ma opcji :D przeciez ja nie spalem :D

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

taaa zadne kontuzje ... :D

ale fakt to ze zyje i nie dostalem mandatu :D i w sumie nie tylko ja :whistling::whistling::whistling:

to jest cud :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
hhehehe nie wiem nie pamietam :P

ale Tomus ma za***iste zdjecie hehehehehehe jak go nogi bolaly hehehehe :D

Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę :decayed: ale mi usunąłeś :grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:decayed::hi:SIEMA żłopijcy

:bry: szefowo :decayed:

dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok :giveheart::kwiatek:

odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać :grin:

hehe nie ma opcji :D przeciez ja nie spalem :D

fakt ...na chwilę straciłeś przytomność :polew: a jak tam się miewa wykrywacz ? coś się udało na łódzkim terenie ?

Opublikowano

Madzie to nie jest wykrywacz :decayed:

tylko magnetyzer na cipki :kox:

Opublikowano
Madzie to nie jest wykrywacz :decayed:

tylko magnetyzer na cipki :kox:

hipnotajzer :polew:

Opublikowano
Madzie to nie jest wykrywacz :decayed:

tylko magnetyzer na cipki :kox:

hipnotajzer :polew:

jak zwła tak zwał wazne ze działa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

no dziala rano widzialem :D :D :D

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

no dziala rano widzialem :D :D :D

a gdzie jest nasz kolega z pokoju 26 pan Gąbka vel Spongebob :decayed:

Opublikowano
  • Autor

What happens in Stasinda, stays in Stasinda

Opublikowano

jestem jestem a ja sobie juz w osrodku bylem i zakonczylem na dzis prace

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

tamta zdjecie Babcia mi robila jak Ty lales u Dziadka w pokoju

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

a Misiek filmik ma dlatego ze Madzia zrzucala na Kasi laptop zawartosc swego aparatu jeszcze Wam cos przypomniec :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.