Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba musisz mi koniecznie dac swoj majstersztyczny przepis na sosik :decayed:

Opublikowano

ten co tak walil w samochodze :decayed:

Opublikowano
ten co tak walil w samochodze :decayed:

ten sam :slina:

Opublikowano
sosik prosto z kija :grin:

wiedziałem że ktoś to powie tylko nie wiedziałem kto :grin:

Opublikowano
  • Autor

ja moglem w ciemno strzelac kto :D:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Klysiu napisz Ci wieczorem :) na pw ;)

Opublikowano
ja moglem w ciemno strzelac kto :D:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Klysiu napisz Ci wieczorem :) na pw ;)

bede czekal :naughty:

Opublikowano

po świeży to na rzgowską :grin:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Misiek na Wojska Polskiego za 200 pojechałeś:grin: nie gada się przez telefon:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

qrde nic mi sie nie chce, spalem pol dnia a tu jeszcze tyle dnia zostalo

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dobrze ze od wtorku jako tako robota sie zaczyna bo juz mi sie nudzi w wuj w domu

Opublikowano
  • Autor

heheh posprzataj :D ugotuj zonie obiad :D idz do kosmetyczki zrob sobie paznokcie i takie tam :D

Opublikowano
po świeży to na rzgowską :grin:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Misiek na Wojska Polskiego za 200 pojechałeś:grin: nie gada się przez telefon:decayed:

oj tam oj tam :decayed: k**wa swoją drogą mam już 14pkt. więc chyba w najbliższym czasie lekko zamulę swoją "myszę" :kwasny:

Opublikowano
po świeży to na rzgowską :grin:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Misiek na Wojska Polskiego za 200 pojechałeś:grin: nie gada się przez telefon:decayed:

oj tam oj tam :decayed: k**wa swoją drogą mam już 14pkt. więc chyba w najbliższym czasie lekko zamulę swoją "myszę" :kwasny:

o witaj w klubie kolekcjonera :D

Opublikowano
  • Autor

Misiek a co przytuliles cos dzisiaj ? ;)

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

- Panie doktorze, mam problem...

- Słucham.

- Codziennie chodzę do sklepu i kupuję dwie flaszki wódki. Boję się, że jestem zakupoholikiem!

Opublikowano

Seba a dlaczego ty nie dostałeś awansu do różowego ?

Opublikowano
  • Autor

bo ja chce byc do konca czarny :D

Opublikowano

jestes moim ulubionym czarnuchem ! ;)

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

dlatego nie chce byc rozowy chce byc tylko Twoj! :slina::slina::slina::slina::naughty:

Opublikowano
Misiek a co przytuliles cos dzisiaj ? ;)

na całe szczęście nie ale byłem u siebie na komendzie i pani dzielnicowa naszego rewira mi sprawdziła :decayed: 8 pkt kasuje się 02.09.2013 a w tej chwili 6 pkt wisie do rozprawy bo pozwoliłem sobie nie przyjąć mandatu :grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.