Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. MAriuszu ale bedzie sklad zeby meczyk grac czy to bedzie z 5,6 osob?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli Tomek będzie z kolegą i Bartasem u mnie wypali jeszcze jeden kolega to z Tobą będzie 9 osób i może kłysosław ale to nie wiem w tej chwili (pewnie niebawem tu zaglądnie to się wyjaśni :decayed: ) więc myśle, że ok :wink:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Aaaa no i Seba do sędziowania :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hyhhy zebym sobie krzywde zrobil ? ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

brac udzial w konkursie a jak nie to lajkowac moj pomysl :D

https://www.facebook.com/Teatr6pietro/posts/10151963386626192

byle szybko :P

Opublikowano

ja sie melduje ze w nadchodzacy poniedzialek mam wolny i jak najbardziej sie stawie :decayed:

Opublikowano

Ja pracuje na popoludnie ale postaram sie o wolne i tez zagram. Tylko z kims po drodze bym sie umowil bo ja tylko w zgierzu na mosirze gralem:)

Opublikowano

Klysiu to jedziemy razem czy z Tomaszem :P bo w ten poniedzialek mial byc....ale pilki nie bylo :facepalm:

Opublikowano
Klysiu to jedziemy razem czy z Tomaszem :P bo w ten poniedzialek mial byc....ale pilki nie bylo :facepalm:

z Tomaszem :decayed: co dwa Tomasze to nie jeden :decayed:

Opublikowano

Póki co to u mnie już dziś wszyscy potwierdzili więc w najbliżeszy poniedziałek sala i piłka będzie :decayed:

Opublikowano
Póki co to u mnie już dziś wszyscy potwierdzili więc w najbliżeszy poniedziałek sala i piłka będzie :decayed:

to ile bedzie chlopa ?

Opublikowano

od ...uja :grin:

Opublikowano
od ...uja :grin:

musze jakies lanki sobie wyczrowac :whistling:

Opublikowano

jeśli chodzi o chłopa to na tą chwilkę 4osoby a dziś wieczorem możliwe, że jeszcze ktoś :wink:

Opublikowano

to jaka ta sala jest, czy bedzie gdzie sie ruszyc:decayed:

Opublikowano
to jaka ta sala jest, czy bedzie gdzie sie ruszyc:decayed:

spokojnie, będzie gdzie palca wcisnąć :grin: :grin: :grin:

Myślę, że w sam raz aby pogiercować 4 x 4 lub 5 x 5 :wink:

Opublikowano
to jaka ta sala jest, czy bedzie gdzie sie ruszyc:decayed:

ty Bartas pomysl o jakims obuwiu dla mnie :decayed:

Opublikowano

Bartas z lodzi bedziemy dygac dacka bo przeciez grzesio placi za paliwo to ja bede z adamem zgarnial Ciebie i Klyska

Opublikowano
  • Autor

ok spoko a kupicie mi kebab po drodze jak bedziecie wracac ?? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:D

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:decayed:

Opublikowano

Było ciężko ale wreszcie się doczekałem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

???

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
???

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

No przecież Piątunio !!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :banan: :banan: :banan: :banan: :dance: :dance: :dance: :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.