Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ze co ze z nami Kacha w pokoju

:naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolejny marzyciel :grin::grin::grin: my się ze Złotą tam w tym pokoju nieźle zniszczymy....coś tak czuje

Opublikowano

dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

Opublikowano

Ja swojego też?

Opublikowano
Ja swojego też

ale postanowilas to dzisiaj :grin:

Opublikowano

Nie, wczoraj bo lajza nie odpalila

Opublikowano
dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

tak...dzisiaj...na spocie już o tym słyszałam ze 3 tyg temu :)) napisz jeszcze co zamierzasz kupić hyhyhyh :grin::grin::grin:

Opublikowano
Nie, wczoraj bo lajza nie odpalila

czyli cena o 10tys z miejsca schodzi a moj jest sprawny :decayed:

Opublikowano
dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

ale cosik stanie w zamian czy nie :question:

Opublikowano

Nie bo wlasnie zakupilam dzisiaj nowe aku i cena wzrosła o 1500 koron

Opublikowano
dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

ale cosik stanie w zamian czy nie :question:

cosik napewno tylko teraz pytanie co :naughty:

sa 3 opcje :decayed:

Opublikowano
dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

ale cosik stanie w zamian czy nie :question:

cosik napewno tylko teraz pytanie co :naughty:

sa 3 opcje :decayed:

gadaj mi tu szybko :wink:

Opublikowano

BMW...BMW albo BMW :decayed:

Opublikowano
dzisiaj postanowiłem ze sprzedaje swojego parcha :decayed:

ale cosik stanie w zamian czy nie :question:

cosik napewno tylko teraz pytanie co :naughty:

sa 3 opcje :decayed:

gadaj mi tu szybko :wink:

Audi A4 B6 (opcja najbardziej pawdopodobna) :decayed:

Mercedes E-klasa W211 (super mi sie podoba tylko boje sie wypasc z podłogą) :whistling:

Bmw E60 ( opcja zapasowa zaraz po B6 jak mi cos sie bardzospodoba chodzi o wyposazenie) :wink:

Opublikowano

Kup B7?

Opublikowano

B6 !! najpiękniejszy i przećwiczony model :decayed:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Kup B7

to samo co w B6 i paskudne lampy przednie :decayed:

Opublikowano

ja bym Gwiazdy nie brał pod uwagę - sypie się to jak sk.....yn, mój sąsiad zakupił ostatnio E60 3.0D i jest bardzo zadowolony :wink:

Opublikowano
Kup B7

nie mam tyle eciu peciu :wink:

Opublikowano

B6 rozumie się samo przez się :decayed:

Opublikowano
ja bym Gwiazdy nie brał pod uwagę - sypie się to jak sk.....yn, mój sąsiad zakupił ostatnio E60 3.0D i jest bardzo zadowolony :wink:

no właśnie dlatego Mercedes jest tak barny pod uwage z dystansem :wink: a ta Biemdablju podoba mi sie z zewnatrz,wewnatrz i ma motorki nie do zajechania,nie trzeba sie martwic o rozrzad B6 nie podoba mi sie w wewnatrz bo zadko ktora ma taki wypas jak RNS itd. a jak juz ma to trzeba polozyc powyzej 30 tys a w Bmw mam to za 20 pare :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.