Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jak pierwsze slyszysz to ja mogę jeszcze raz powtórzyć?

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

w mordowni da sie wszystko zalatwic :) a jak cos to pozycze CI sanek to zabierzesz Jarka na przejazd o 5 rano:decayed:

Mysle ze od sanek lepsza będzie cytrynowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chyba odpuszcze, za 1,5 doby 300pln od łebka troche przegięcie.

ale nie patrz przegiercie nie przegiecie nie jedziesz tam zwiedzac tylko poznac kolegow z forum :whistling::whistling:

a ty DJ nie jeb farmazonow tylko sie zapisuj przeciez nikt ci tam krzywdy nie zrobi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda - nie wiem, co dokładnie u siebie wymieniałaś w rozrządzie, ale i tak dostałaś dobrą cenę:) Ja właśnie borkowi skompletowałem rozrząd z pompą wody INA i tłumikiem drgań Gates za 1200 niecałe - po oficjalnym otwarciu niestety już takiej ceny zrobić się nie da...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiona z laminowanego paździerza&szpachli&ameliniowej blachy;D Ma to być za dnia sklep, z wieczora agencja towarzystka, a w chwilach wolnych od pracy można napić się przy stoliku z v6. Do każdego cylindra wchodzi 0,7. Cylindrów jest 6. Zapewne niektórzy rozpracowaliby v8 przy takich spotkaniach, ale to trzeba ze 3 razy w bukowinie być, żeby wypić z tych ośmiu garów;p

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Mam kalendarze klubowe, przywiezione przez jednego z ich twórców, czyli Andrzeja (spin444) - jak ktoś chce, to chyba jest 3-4 sztuki na handel, bo jedna idzie do Kanu, a drugą kupił Marcin;) Generalnie rzecz biorąc, kalendarz jest spoko, tylko nie rozumiem nicku jednego z kolegów, którego auto jest w kalendarzu - ów kolega nosi nick "ciasnyWiesiek" hmmmm.....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda - nie wiem, co dokładnie u siebie wymieniałaś w rozrządzie, ale i tak dostałaś dobrą cenę:) Ja właśnie borkowi skompletowałem rozrząd z pompą wody INA i tłumikiem drgań Gates za 1200 niecałe - po oficjalnym otwarciu niestety już takiej ceny zrobić się nie da...;]

DJ trzeba mieć znajomości ;) a wymieniałam wszystko co nakazano kochałam to auto więc mu nie szczędziłam

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

:hi:bry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo matko a Tys tez rozowa ?? :shock3:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz ile mnie to kosztowało :decayed: tyle cycków że HO !

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

Zrobiona z laminowanego paździerza&szpachli&ameliniowej blachy;D Ma to być za dnia sklep, z wieczora agencja towarzystka, a w chwilach wolnych od pracy można napić się przy stoliku z v6. Do każdego cylindra wchodzi 0,7. Cylindrów jest 6. Zapewne niektórzy rozpracowaliby v8 przy takich spotkaniach, ale to trzeba ze 3 razy w bukowinie być, żeby wypić z tych ośmiu garów;p

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Mam kalendarze klubowe, przywiezione przez jednego z ich twórców, czyli Andrzeja (spin444) - jak ktoś chce, to chyba jest 3-4 sztuki na handel, bo jedna idzie do Kanu, a drugą kupił Marcin;) Generalnie rzecz biorąc, kalendarz jest spoko, tylko nie rozumiem nicku jednego z kolegów, którego auto jest w kalendarzu - ów kolega nosi nick "ciasnyWiesiek" hmmmm.....:grin:

DJ wezme jeden po wypłacie :) zarezerwuj mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

mój już wisi w sklepie;]

mój w domku :grin: a drugi chciałam podarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ...i w pocie czoła

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Pracujemy 

chyba wy :grin: ja leze na wyrze do gory palnikiem :decayed:

palnikiem ? ee to my i tak w ten sposób nie możemy....z braku palnika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...