Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba eSa jeszcze była:D Dj teraz jest biznesmenem to nie wiem czy mu zrobi:D ewentualnie ja mogę, tylko trochę dalej od łodzi i trzeba by kodowanie ogarnąć:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co widzę to jest chyba jeden zonk, bo w tych po lifcie jest wsteczny na klapie prawda? zerknij u siebie, a w B8 jest na błotniku, więc trzeba ciągnąć kable;)

Opublikowano

tak trzeba pociagnac jeden kabel bo w moich starych wtyczkach sa 4 piny i na klapie i na karoserii a w tych lampach sa po 5 pinów

Opublikowano

to zaczekaj zajrzę do elsy i zobacze co i jak, tylko czy mam tak nowe fury:D

Opublikowano

Nie chciał bym sam czegoś zkickac. i w module konfort tez trzeba po zamieniac piny pewnie

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

spoko;) wyszstko co potrzebne mam do zamontowania nie jakas chinszczyzna tylko wszystko orginał

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

spoko;) wyszstko co potrzebne mam do zamontowania nie jakas chinszczyzna tylko wszystko orginał

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

To czekam:) ciekawe jeszcze jak z kodowaniem

Opublikowano

podasz mi nr części z tych nowych lamp? wystarczy jedna z klapy i jedna z błotnika

Opublikowano

Seba skrobnij z kodowaniami do wrclaguny :wink:

Opublikowano

Nikt jeszcze nie powiedział, że ja będę to robił:P

Opublikowano

No ale jak byś w razie robił ... :wink: nie zaszkodzi zaczerpnąć jęzora :decayed:

Opublikowano

Oczywiście:)

Opublikowano

własnie Adi do mnie zadzwonił - nie pomyślałem o tym wstecznym ;p No nic - trzeba będzie pociągnąć te kable do klapy:) Wsio się zrobi;) Idę dalej kombinować z moimi cenami, metkami, pierdołami;] BANG:D

Opublikowano

metkami? to Ty ciuchami będziesz handlował:D

Opublikowano

ja nazywam metkę papierki z ceną na produkcie;]

Opublikowano

Czyli da sie zrobic bedzie latac:P:P

Opublikowano

DJ-u wąsaty cyganie temata będę miał chyba w weekend lub zaraz po ale to będę dryndał - ODBIERAJ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Czyli da sie zrobic bedzie latac:P:P

Z tym lataniem to się zagalopowałeś ale świecić na pewno będzie :decayed::kox:

Opublikowano

Najciekawsze jest to że elsa mówi że w 2013r są w obydwu lampach kierunki... a przewody to 4+4, a w przedliftowej były 4+3

Opublikowano

Tylko mnie martwi Twój moduł 064 N - na razie widziałem, że obsługuje tylko ledy z przodu. Szukam dalej. Misiek - dzwoń;]

Opublikowano
Tylko mnie martwi Twój moduł 064 N - na razie widziałem, że obsługuje tylko ledy z przodu. Szukam dalej. Misiek - dzwoń;]

Opublikowano

Potrzebna pomoc! Koleżanka robi projekt, a program poszedł się #$%^&.... 3ds max w wersji 7, choćby trial - potrzebny TERAZ:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.