Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3VdFXp.jpg

:naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale blachara :P jakos mie nie jaraja panterki :P

Opublikowano

Nie widzę problemu aby panterke zdjac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pa na to

1897690_10152133831644086_163951029_n.jpg

zeby nie bylo z profilu playboya :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

OficeR :D :D :D

heheh faceboook 1932328_516536845121341_169598124_a.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::wink::decayed:

Opublikowano

Pierdyle dzis nie macham :P jutro mam nadzieje kobita mi pomoze w walce z zatorem w mosznie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no no trzeba dbać żeby Ci szyja nie wyjebało :P:D :D :D yyyy znaczy wybiło taaa wiem niedelikatny jam jest :P

kiedyś mi na bramce w koko powiedzieli ze mam niedelikatne rysy twarzy :P heheh poplułem pana :D nie dałem rady :D aaa i ze łysy w klubie jeden to za dużo hehehe

lepiej wszyscy z grzywką :D i umarłem :D

Opublikowano

Spoko :P delikatni w rurkach chodza a prawdziwemu facetowi w jajka pija :decayed: to trzeba bylo pojsc do Magnesu, tam chyba nie patrza na delikatnosc twarzy klienta klubu :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh nigdy nie bylem w magnesie :) za to do soho :) whodze na vipa :P

Opublikowano

Ja w lodzi nie chowany to raczej po okolicznych wsiach sie rozbijalem :decayed: fajne te wiejskie potupaje byly ;)

A teraz na dobranoc.....

9kvttr.jpg

... kwiatuszek :decayed:

a rano k**wa na uczelnie :doh: brnc ;)

Opublikowano
  • Autor

heheheh taki k**wa troche bambus :P jakis znaczy pnacze kwiat czy jak to zwal :P

powodzenia jutro :P

Opublikowano

tośta se pogadali z wieczora :grin:

BTW

:hi:

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

:wink:

UQrYNBt.jpg

tDbxtMB.jpg

Opublikowano
  • Autor

;D

Opublikowano

witam ekipe :hi:a ja znowu do arbajtu ale kazdy nastepny weekend woda bedzie sie lala :decayed::grin:

Opublikowano

:bry:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

ale wczoraj dałem w palnik :facepalm:

lecz dzisiaj rekonwalescencja w innym wojewodztwie mysle ze dobrze mi zrobi :naughty:

jak coś ajem redy :wink::decayed:

Opublikowano

już nie długo :decayed: lada chwilka :decayed: ino moment :grin:

Opublikowano
już nie długo :decayed: lada chwilka :decayed: ino moment :grin:

nie bedziesz zly jak leczniczo sobie zrobie piffffkoooo :grin:

bo ledwo siedze na dooopie :grin:

Opublikowano
:grin: luzik
Opublikowano

:decayed: tylko nie zapomni dzwonic zeby spodnie na dupe wciagnal :grin:

zebym gdzies pod balszakiem nie zasnal jak menel jakis :grin:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

o tej porze to tam pełno "kolegów" by było i nie pozwolili by Ci zasnąć :drinks::wink:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

o tej porze to tam pełno "kolegów" by było i nie pozwolili by Ci zasnąć :drinks::wink:

nom napewno ide sobie zjem jeszcze jakiegos cieplego chinczyka czy cus i bede na was czekal "pod balszakiem" :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.