Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczymy jak długo :grin:

No myśle ze dzisiaj do godz.20:45 :decayed:

Kłusiu nie pitol...... raz na rok może uda się skrzyknąć i spotkać ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobaczymy jak długo :grin:

No myśle ze dzisiaj do godz.20:45 :decayed:

Kłusiu nie pitol...... raz na rok może uda się skrzyknąć i spotkać ;)
Jak dzisiaj zaczniemy to akurat na kwiecień sie uda :grin:
Opublikowano

w kwietniu nie będzie mrozów to auta będą odpalać bez problemów ;)

Opublikowano

w kwietniu nie będzie mrozów to auta będą odpalać bez problemów ;)

Ale nikt nie będzie miał czasu bo bedą jeździecka działki

:polew:

Opublikowano

poszukuję zajebistego lakiernika.... nie taniego, nie pięknego ale by za***iście znał się na swojej robocie

jakieś namiary? :whistling: :whistling: :whistling::eusathink:

Opublikowano

jakby to był alko-spot to z krakowa by nawet przyjechali :grin:


poszukuję zajebistego lakiernika.... nie taniego, nie pięknego ale by za***iście znał się na swojej robocie

jakieś namiary? :whistling: :whistling: :whistling::eusathink:

zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedzą

Opublikowano

Mogę ich polecić

1-Wiesław Tokarski Milionowa 121

2-Rabien AB ul. Przyrodnicza 11

3-Autocolor ,róg Wileńskiej i Maratońskiej

jakby to był alko-spot to z krakowa by nawet przyjechali :grin:

poszukuję zajebistego lakiernika.... nie taniego, nie pięknego ale by za***iście znał się na swojej robocie

jakieś namiary? :whistling: :whistling: :whistling::eusathink:

zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedzą
Szybciej niż my by byli :D

Edytowane przez klysek

Opublikowano

jakby to był alko-spot to z krakowa by nawet przyjechali :grin:

poszukuję zajebistego lakiernika.... nie taniego, nie pięknego ale by za***iście znał się na swojej robocie

jakieś namiary? :whistling: :whistling: :whistling::eusathink:

zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedzą

kuwa do takiego wniosku powoli dochodzę bo zrobiłem rekonesans i w Łodzi nie mogę nikogo namierzyć.... albo źle szukam...

może jednak chociaż jeden się uchował i potrafi porządnie ogarnąć temat.... :wallbash:

3-Autocolor ,róg Wileńskiej i Maratońskiej

O tym coś Kłysek słyszałem/czytałem w necie.... z tych 3 wymienionych, który jest najlepszy?

Opublikowano

jakby to był alko-spot to z krakowa by nawet przyjechali :grin:

poszukuję zajebistego lakiernika.... nie taniego, nie pięknego ale by za***iście znał się na swojej robocie

jakieś namiary? :whistling: :whistling: :whistling::eusathink:

zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedzą

kuwa do takiego wniosku powoli dochodzę bo zrobiłem rekonesans i w Łodzi nie mogę nikogo namierzyć.... albo źle szukam...

może jednak chociaż jeden się uchował i potrafi porządnie ogarnąć temat.... :wallbash:3-Autocolor ,róg Wileńskiej i Maratońskiej

O tym coś Kłysek słyszałem/czytałem w necie.... z tych 3 wymienionych, który jest najlepszy?

wydaje mi sie auto-Color chłopaki nie bazują tylko na typowym malowaniu ulepow w szopie tylko ogólnie zajmują sie odrestaurowywaniem aut a wiadomo do tego potrzebna lakiernia itp. Wiec malują prZy okazji jak maja lukę ile trzeba czasu czekać nie wiem
Opublikowano

z czasem nie ma problemu.... można poczekać... hmmm... pozostaje tylko podjechać i porozmawiać chociaż czytając o nich opinie nie wygląda to kolorowo

http://dobrymechanik.pl/mechanicy/lodz/auto-color-wladyslaw-widlinski.html

Opublikowano

No jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził :P

Opublikowano

niestety tak jest jak na zakładzie jest jeden fachowiec a reszta to uczniowe, bo z kosztów trzeba zejść i mniejsze pensje

Opublikowano

zgadza się ale tutaj statystyka wygląda nieciekawie... 4 pozytywy i 4 negatywy..... ja rozumiem, że czasami najlepszemu specowi coś nie wyjdzie ale tutaj
hmmm..... :eusathink: :eusathink: :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Opublikowano

No to moze Wiesiek Tokarski z milionowej 121 będzie miał lepsze rekomendacje

Opublikowano

tak też zrobimy.....

Opublikowano

Ja miałam dobrego na Pabianice leciałam...pięknie robi ceni się były lakiernik ASO i pracuje sam. Gdzieś mam namiar. Mogę poszukać

w kwietniu nie będzie mrozów to auta będą odpalać bez problemów ;)

Ale nikt nie będzie miał czasu bo bedą jeździecka działki

:polew:

Klysiu daj adresy to i na działki trafimy hyhyhyhy

Opublikowano

Magda jak znajdziesz to podsyłaj - chętnie sprawdzę.

Opublikowano
  • Autor

http://youtu.be/1jHnULihSoI

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

Znacie dobry skup złomu, w którym sensownie płacą? Mam do oddania sporo gratów;) Amelinium, żeliwo, akumulatory, etc...

Opublikowano

MAT zgierz ul.kolorowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.