Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh no spoko Panton :)

Kimi jak zwykle naganiacz :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic teraz nie wykombinujemy.... takie łącze ma Kimi...

Następnym razem jak przyjadę autkiem to zabiorę lapka i od razu zgramy.... a ja to wystawie gdzieś na publicznym by był dostęp i po ptokach. :cool1:

O, widzisz.

Ja swojego nie zabieram, bo mi aku trzyma max. 10 minut :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:09_________________________________________________

No co, kolega może chce się zintegrować, ale jest nieśmiały :D

Jak Panton :polew:

Opublikowano

Kimi to ma chyba jakiegoś botneta napisanego, że w takim czasie ogarnia to forum... :blink:

Opublikowano

Kimi to ma chyba jakiegoś botneta napisanego, że w takim czasie ogarnia to forum... :blink:

Panton, patrz na górze strony, tuz nad pierwszym postem:

Kimi, Panton, KANAL, DeeJay_Kill, rkwon i 0 Gości przegląda ten wątek.

I tu namierzamy Apaczów ("a pacze tylko") :D

Opublikowano

Kimi to ma chyba jakiegoś botneta napisanego, że w takim czasie ogarnia to forum... :blink:

Panton, patrz na górze strony, tuz nad pierwszym postem:

Kimi, Panton, KANAL, DeeJay_Kill, rkwon i 0 Gości przegląda ten wątek.

I tu namierzamy Apaczów ("a pacze tylko") :D

spoko...doskonale o tym wiem.... mi chodzi o czas reakcji... chyba, że napitalasz F5 co sekundę.... :kox:

Opublikowano
Pokaż wszystkie nieprzeczytane tematy.

Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.

Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

Czas zalogowania w sumie: 29 dni, 2 godz. 55 min.

W to wyboldowane napitalam i jestem zawsze na bieżąco :D

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:16_________________________________________________KANAL, ładna furka, V6, no no. 150 koni, duży moment - musi ładnie chodzić, co? :cool1:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________No i uciekł. :disgust:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________Dobra, ja na siłę nikogo nie będe tu wpychał :naughty:

Opublikowano

Nieśmiały.... tak jak ja... i się spłoszył.

:wink4:

Opublikowano

Nieśmiały.... tak jak ja... i się spłoszył.

:wink4:

Ty się nie spłoszyłeś :D

Ja pierdzielę, aaaaaleeee tooooo łączeeeeeeeee zapiiitaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaa........ zółwieeeeeeeeeeeee, nieeeeeeee pędźcieeeeeeeeee taaaaaaaak.......

Opublikowano

Nieśmiały.... tak jak ja... i się spłoszył.

:wink4:

Ty się nie spłoszyłeś :D

Ja pierdzielę, aaaaaleeee tooooo łączeeeeeeeee zapiiitaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaa........ zółwieeeeeeeeeeeee, nieeeeeeee pędźcieeeeeeeeee taaaaaaaak.......

Nie ma co płakać... momentami potrafi skoczyć do 311Kb a ile masz na umowie z vline? 512 czy 1024 ? :D

Opublikowano

4 down/512 up

Opublikowano

Tak na marginesie to z tych 512 masz połowę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hyh na bogato :D

Kimi napewno kogos oplaca co z jego konta pisze :P

Opublikowano

hyh na bogato :D

Kimi napewno kogos oplaca co z jego konta pisze :P

Jakby nie spojrzeć to vline wali w ..... nie muszę pisać. :>

Opublikowano

hyh na bogato :D

Kimi napewno kogos oplaca co z jego konta pisze :P

Oj tam oj tam.

Nigdy nie byłem dobry w sieciach, może cos pokręciłem :D

Jeszcze po drodze mam router swój w domu, może w jego ustawieniach coś "dławi"

Opublikowano

hyh na bogato :D

Kimi napewno kogos oplaca co z jego konta pisze :P

Oj tam oj tam.

Nigdy nie byłem dobry w sieciach, może cos pokręciłem :D

Jeszcze po drodze mam router swój w domu, może w jego ustawieniach coś "dławi"

A ja myślę, że vline kupuje upload 10Mbps i sprzedaje dla 324 klientów 512 upload.... :gwizdanie:

Opublikowano

Może, nie wnikam :D

Mnie wystarcza.

Dobra, idę spać, bo jutro znowu zaśpię do roboty, jak dzisiaj :gwizdanie:

Dobrej nocki :papa:

Opublikowano
:papa:
Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac

;P

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

nie chce mi sie juz nic :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:50_________________________________________________Panton pewnie siedzisz jeszcze ja lece dobrej nocki pozdro chopie ;):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.