Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no;) Ludzie nie musieliby ściągać, tylko można od razu wcisnąć "play";)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no no;) Ludzie nie musieliby ściągać, tylko można od razu wcisnąć "play";)

ano :)

moze prezes nas podglada tu z cichacza ?? :D

Opublikowano

ee czy ja wiem czy jest sens to skladac tam chyba niewiele jest co ?? :) moge zalozyc lodzki kanal a4 na yt i tam cisnac takie filmy :P

No nie wiem, obejrzysz, sam ocenisz, ja sie na obróbce grafiki i filmów nie znam.

:bicz3: :bicz3: :bicz3: no to jak ??? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Nosz kurna, no :angry:

Mam swoją specjalizację :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:> no dobrze dobrze :)

Opublikowano

Dobra, serwer jest, zaraz pójdą filmy.

Opublikowano

DeeJay_Kill to Ty jesteś mistrzem saneczkarstwa klasycznego? :cool1:

ps: z tym youtube jest słuszna koncepcja.. zdecydowanie łatwiejszy dostęp... (oglądanie)... nie trzeba nić pobierać...

Opublikowano

na razie nie wiem, o czym mowa, więc czekam na filmy - nie chce mi się ich pobierać;p

Opublikowano
  • Autor

beda filmy przerobie wstawie na yt :) spoko loko :D

Opublikowano

Kto na ostatnim spocie szalał na sankach za Kimim? Ten twardziel bez czapki.... :mysli:

Opublikowano

Kto na ostatnim spocie szalał na sankach za Kimim? Ten twardziel bez czapki.... :mysli:

No DeeJay własnie, już drugi raz :D

Opublikowano

DeeJay_Kill to co Ty się przyznać nie chcesz kolego? :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________Kimi ile te pliki mają? :mysli:

stan obecny:

7.6M MOV014.MOD

5.8M MOV015.MOD

Opublikowano

No właśnie też coś tak zauważyłem, że wolno idą :mysli:

Mają jeden 94 drugi 190 MB

Opublikowano
  • Autor

oki doki Panton :D podziekowal :D

Opublikowano

Trzeci nawet nie drgnął :disgust: (384 MB )

Opublikowano

116.180.rev.vline.pl 240Kb

taki masz upload w tym vline :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

oki doki Panton :D podziekowal :D

Z tego co widzę to max upload dochodzi do 250Kb więc nie ma co się dziwić... :kwasny:

Opublikowano

Dobra, zostawię kompa na noc i się wrzucą. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to chwile poczekamy :)

Opublikowano
10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

robert. 124

Wilma 92

rkwon 56

Arturoo 55

Kimi 45

Cuber 41

wrclaguna 41

slepy 36

wiesiek3d 36

PABLO

Uuuu, cienko dzisiaj :confused4:

Opublikowano

no to chwile poczekamy :)

Nic teraz nie wykombinujemy.... takie łącze ma Kimi...

Następnym razem jak przyjadę autkiem to zabiorę lapka i od razu zgramy.... a ja to wystawie gdzieś na publicznym by był dostęp i po ptokach. :cool1:

Opublikowano

KANAL, nie czaimy się, nie czaimy :naughty:

Zapraszamy, my nie gryziemy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.