Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

o ja pier.......

skanuj.jpg

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________kurfa jak chcesz może być po jutrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o ja pier.......

skanuj.jpg

Ja pier..... :facepalm:

Dokąd zmierza ten świat :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak strzeliłem, chyba że kapusta tak cie gniecie po kieszeni, to już dzwonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton - komunikacja z komfortem - no problem. Odczyt przebiegu - no problem. Wykasowanie błędów i takie podstawowe rzeczy - no problem. Chcieliśmy w A6 jeszcze odsunąć tłoczki zacisków hamulcowych z tyłu, ale niby wszystko przebiega pomyślnie, a nie słychać pracy siłowników;/ Dziwne, ale sprawdzę to jeszcze raz kiedyś. Muszę też poczytać, jak ze starszymi autami, bo gdy chciałem w swoim silniku popatrzeć w adaptacje i wpisać login, to się komunikacja wysypywała i zwiecha... Chyba tu jest problem z softem, ale jak już mówiłem - muszę się dokształcić.

o to brzmi obiecująco... :mysli: a jak autoscan - poszedł? Co do starszych furmanek to powinno bez problemowo dawać radę... szczególnie u Ciebie gdzie wszystko leci po KKL.... hmmmmmm.... za***iście zastanawiające. Z tym softem jak kabelek nie robi psikusów to spokojnie wszystkie najnowsze auta z grupy VAG ogarniesz.... :good:

aaaa ten... tego... chcesz jutro wpaść do mnie lub zaprosić mnie do siebie by na mojej kozie oblukać jak daje radę? :naughty::decayed: nie wstydź się.. :evil: to ja jestem nieśmiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta na pozyczkach jade :P bo akcje podskoczyc nie chca :(

a w grudniu słyszałem, że miała być jakaś dywidenda wypłacona..... akcje po tym miały iść do góry... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:45_________________________________________________

patison :P jak sie spotkasz z djem wez moj silniczek :P lepiej mi pod Ciebie podjechac ;]

spoko tylko haka nie mam.... ;( a do bagażnika go nie wsadzę nawet jak fotele złożę... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpw juz wywalone dawno ;] z kulczykowymi sie bawie :)

ahaaa... taki numer... a kulczykowe co męczysz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petrolinvest

aaa oni szukali ropy i się okazało, że źle kopali... dlatego był skok jakiś czas temu bo się każdy podniecił, że kopią tam gdzie ma być ropka... a ropki nie było i się do tego uczciwie przyznali... dlatego akcje bez rewelacji... w tym przypadku pozostaje chyba czekać aż coś znajdą lub zrobią dobry deal i to pójdzie w eter.... tylko czy jest sens mrozić kapitał...hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, ja idę lulać :papa:

Do jutra, miłej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie duzo topie ;) 2x to kupilem za pierwszym zarobilem. najgorsza wtope zrobilem na optimusie na razie :wallbash:

hehee... spoko... nasz parkiet to wzór spekulacji i przekrętów więc trzeba to traktować jako zabawę... i nie świrować z zakupami.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...