Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy śniegi stopnieja....

bilety do Szwecji po pare złoty dosłownie

zapraszam :>[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:03_________________________________________________Misiek ja cały czas k...rwa tesknie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

przy świadkach potwierdziłeś, nie wyprzesz się już :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieczora :hi:

się nam wiosna zrobiła za oknem :polew:

dobrze ze koł nie wymieniłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera Panton mam pełnego FIS-a

Zamotałeś mnie tylko :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To przejdź się do autka... i wykręć żarówkę... najprościej z tylnej lampy... odkręcasz jedną śrubę, wyciągasz lampę... wypinasz wiązkę kabli lub sam plastik na którym są wkręcone żarówki wypinasz.... wyjmujesz jedną żarówkę, zostawiasz to na wiszącym kablu (żarówką w kieszeni). Idziesz do auta i zapalasz... czekasz 15-20s max 30s. Zobacz czy pojawi się ikonka spalonej żarówki wraz z napisem, która jest spalona (czy oświetlenia tablicy, światła pozycyjnego itp). I daj znać jakie wyniki - czy FIS coś pokazał.

Pantonik nie muszę iść do autka - wiem, że pokaże mi i napisze oczywiście (tylko, że po niemiecku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:) która żarówka jest spalona :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________Siema Ania co ty gadasz z tą chmurą :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Przecież będziesz świecić jak przyjedziesz :shocked: :shocked: :shocked:

jeżeli FIS krzyczy, że żarówka spalona to tym bardziej jest zastanawiające z tym co napisałeś poniżej

żadnych błędów wszystko OK :good:

świecą w sumie od niedawna więc zobaczymy jeszcze jak długo :decayed: :decayed: :decayed:

może masz żarówkę LED z wbudowanym rezystorem i dlatego nie krzyczy.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantonik mam takie żaróweczki :naughty: :naughty: :naughty:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________Jak by ktoś nie wierzył, że u mnie pada :wink4: :wink4: :wallbash: :wallbash:

DSC06927.jpg

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 00:21_________________________________________________Siemanko wszystkim :hi:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:03_________________________________________________Jak tam samopoczucie Kimi ??? :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he siemanko siemanko :D

A luzik, też się cieszę, że się nie dałem pogodzie skusić na wrzucenie letnich :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :wink4:

u mnie już nie pada ale wciąż biało :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:19_________________________________________________a tak było do nie dawna

DSC00074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :wink4:

u mnie już nie pada ale wciąż biało :naughty:

Hej Aniu :hi:

Dobrze doczytałem, że zostajesz w SWE na dłużej? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...