Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

tak na szybko bo od klienta :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Seba wklejaj zestawienie z wyścigów :> :> :>

Wyczekałeś moment, aż wyjdzie do toalety i wbiłeś mu się na kompa? :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

:kawa:

O, to ja też sobie zrobię :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

tak na szybko bo od klienta :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Seba wklejaj zestawienie z wyścigów :> :> :>

DSC6789.jpg

:D

musimy ustalic co sie bedzie liczylo w punktacji czy najkrotszy czas przejazdu jednego okrazenia

czy najkrotszy sredni czas wszystkich okrazen :)

Opublikowano

W F1 "Best Lap Time" to tylko ciekawostka dla statystyków :D :D :D

Nie no, żartuję oczywiście, Mario wykręcił najlepszy czas i bezdyskusyjnie on jest zwycięzcą :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jak jest w f1 ?? tam tez wygrywa chyba ten co ma najszybsze kolko czy sie myle ??

Opublikowano

a jak jest w f1 ?? tam tez wygrywa chyba ten co ma najszybsze kolko czy sie myle ??

Nie, ten, kto przejedzie dystans w najkrótszym czasie (czyli w praktyce: pierwszy minie linię mety)

Opublikowano
  • Autor

a jak jest w f1 ?? tam tez wygrywa chyba ten co ma najszybsze kolko czy sie myle ??

Nie, ten, kto przejedzie dystans w najkrótszym czasie (czyli w praktyce: pierwszy minie linię mety)

a no tak bo tam jest 50 okrazen faktycznie :)

Opublikowano

a jak jest w f1 ?? tam tez wygrywa chyba ten co ma najszybsze kolko czy sie myle ??

Nie, ten, kto przejedzie dystans w najkrótszym czasie (czyli w praktyce: pierwszy minie linię mety)

a no tak bo tam jest 50 okrazen faktycznie :)

No i znowu nie :D

Regulamin F1 określa, że dystans jednego GP musi wynosić co najmniej 300 kilometrów. Te 300 km jest dzielone przez długość toru, zaokrąglane do pełnego kółka w górę i wychodzi ilośc okrążeń. Na krótkich, ulicznych torach (jak Valencia czy Monako) czasem wychodzi nawet i po 70 okrążeń, na długich, jak Spa, który ma 7,5 km jest ich o ile dobrze pamiętam 42 albo 44.

Opublikowano
  • Autor

mhm

czyli jak my mozemy rozwiazac nasze wyscigi bo torow jest w lodzi kilka i wcale nie musimy latac na jednym tylko na porcie :D :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

mhm

czyli jak my mozemy rozwiazac nasze wyscigi bo torow jest w lodzi kilka i wcale nie musimy latac na jednym tylko na porcie :D :gwizdanie: :naughty::decayed:

Hmm, no to możemy się zastanowić nad jakimiś zasadami, faktycznie.

Opublikowano

w kwalifikacjach Mario ze swoim czasem miałby Pole Position

w wyścigu ten, który uzyskał najlepszy czas wszystkich okrążeń (czyli suma czasów każdego okrążenia)

:)

Opublikowano

przywitał sie :hi:

Opublikowano

przywitał sie :hi:

Siemano :hi: :hi: :hi:

No i jak tam? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zawody na gokartach :naughty: :naughty: no no to fajny spot mieliście w niedzielę :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:59_________________________________________________

przywitał sie :hi:

Siemano :hi: :hi: :hi:

No i jak tam? :naughty: :naughty: :naughty:

zaczynam powoli dochodzić do siebie :D
Opublikowano

Nic straconego, mamy plan, by takie ścigania były raz w miesiącu :kox: :kox: :kox:

A jak tam Szanowna Małżonka? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Iza bardzo przytomnie cały czas się trzymała więc myślę, że po weselu była w lepszej kondycji niż Chriss..... :wink4:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:06_________________________________________________Chriss widać, że mocno to wszystko przeżywał więc jak emocje opadły to wylazło z niego całe zmęczenie i pewnie czuje się jakby czołg po nim przejechał :D

Opublikowano

No dobra, żarty się skończyły, dostałem własnie na maila zadania rekrutacyjne z programowania i baz danych (Open Finance) :P

Mam czas do północy.

Do roboty :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Iza bardzo przytomnie cały czas się trzymała więc myślę, że po weselu była w lepszej kondycji niż Chriss..... :wink4:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:06_________________________________________________Chriss widać, że mocno to wszystko przeżywał więc jak emocje opadły to wylazło z niego całe zmęczenie i pewnie czuje się jakby czołg po nim przejechał :D

Panton :good: nic dodać nic ująć :>
Opublikowano
  • Autor

melduje ze zdjecia wyladowaly plus maly bonus :D dla naszego Miszcza :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:33_________________________________________________ciekawe czy sie spodobaja :D[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:38_________________________________________________no i cisza no :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.