Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcielismy sie wkrecic ale.... przestaniesz nas potem lubic :gwizdanie: to pojechalimsmy :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko mężu swojej żony :hi: :hi: :hi::decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, jak tam wesele? Opowiadaj :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:46_________________________________________________

Krzychu a jak wesele sie udalo ?

nie obyło się bez wpadek obsługi ale ogólnie było GIT :good: :good: :good: :good:

O, co odjebali? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

wogole zapytaj zony jak ma na nazwisko, czy ja zlapiesz na panienskim :polew:

Opublikowano

spam nadrobiony :decayed:

jeszcze raz dzięki jesteście zajebiści :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:48_________________________________________________

wogole zapytaj zony jak ma na nazwisko, czy ja zlapiesz na panienskim :polew:

pytałem :polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:49_________________________________________________a no trochę odjebali ale o tym jak sie będziemy widzieć :wink4:
Opublikowano

spadam bo jestem taki jakiś wczorajszy i nic mi sie nie chce narka :decayed:

B4rt4s ja ledwo co patrze w monitor nawet kopert nie sprawdzałem :confused4: od piątku nie spałem :wallbash:

natka i dzięki :notworthy:

Opublikowano

a koperty wazna rzecz moze b8 bedzie ;p

to pozdrawiamy goraco ;) teraz bobo :gwizdanie:

Opublikowano

Panton jeszcze raz wielkie dzięki za transport :notworthy: i wsparcie psychiczne :notworthy:

Seba zamawiam fotki jak można w pełnej rozdzielczości [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:56_________________________________________________aha fotki :good:

Opublikowano

no i cóż ja tu mogę z rana powiedzieć :P

po pierwsze to pierwszy jak zwykle :P bartku musisz potrenować jeszcze :P

a po drugie to dzisiaj niestety znowu nam się zjawił poniedziałek więc cały roboczy tydzień przed nami :P

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

ja juz w pracy siedze :polew: lubie takie poniedzialki :polew:

Opublikowano

nie tylko Ty już siedzisz.... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 07:42_________________________________________________

Panton jeszcze raz wielkie dzięki za transport :notworthy: i wsparcie psychiczne :notworthy:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

chcialem zauwazyc odnosnie naszych wczorajszych wyscigow ze sredni czas przejadu 25 okrazen najlepszy mial Kimi ;P :D

z reszta zaraz wstawie fotki to zobaczycie :D

Opublikowano

czyli jechał z was wszystkich najbardziej równo... więc forma stabilna :>

Opublikowano
  • Autor

:D

no to moze zeby bylo lepiej w poniedzialek

fc97c19feb.jpg

moze polski akcent do banerka

02-best-top-desktop-hot-celebrity-girl-joanna-krupa-sexy-lingerie-wallpapers-hd.jpg

4d1073194425-babe-thread-reef17.jpg[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 08:37_________________________________________________ :decayed::naughty::decayed::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

...i już jakoś weselej :>

Opublikowano
:D "moze polski akcent do banerka" :good:
Opublikowano
  • Autor

nasza dzoana :D

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No no, jak się zrobiło miło :D :D :D

Dżoana do banera :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

tak na szybko bo od klienta :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Seba wklejaj zestawienie z wyścigów :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.