Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Kimiesz nie ma sensu się unosić tylko warto się zastanowić bo przecież chciałeś dobrze.... i bez zakładania wątku odpowiem Ci, że można.... :gwizdanie:

Skasowaniem błędu?

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo mój malutki móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Kimiesz nie ma sensu się unosić tylko warto się zastanowić bo przecież chciałeś dobrze.... i bez zakładania wątku odpowiem Ci, że można.... :gwizdanie:

Skasowaniem błędu?

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo mój malutki móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.

nie wiem po co używasz tyle emocji... tak skasowaniem błędu - kasowałeś na zapalonym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Kimiesz nie ma sensu się unosić tylko warto się zastanowić bo przecież chciałeś dobrze.... i bez zakładania wątku odpowiem Ci, że można.... :gwizdanie:

Skasowaniem błędu?

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo mój malutki móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.

nie wiem po co używasz tyle emocji... tak skasowaniem błędu - kasowałeś na zapalonym silniku?

Nie, był tylko włączony zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: nie dolowac prosze Kimiusia bo zrezygnuje biedak z koloru :polew:

a z rozykiem mu do twarzy :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co moze cos wiecej Klysiu :gwizdanie:

komfort jazdy 8/10 wygar silnik 2.0 kompressor 7/10 wykonczenie 8/10 doplata za samochod :blink::wallbash: chyba sie z ksiezyca urwal :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:57_________________________________________________

a ja dziś widziałem kolejnego A4clubowicza :D

kogo :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:58_________________________________________________ten nasz baner z ta rozwa cizia wyglada jak z wiejskiej dyskoteki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj bylem ogladac sobie tylko tak z ciekawosci BMW E46 :przebiegly: wszystko ladnie pieknie ale w srodku to k**wa jak URSUSIE C330 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:00_________________________________________________wiec odpada :thumbdown: a na B6 jeszcze mnie nie stac :gwizdanie: a czuje ze mam wewnetrzna potzrebe zmiany auta :decayed: ale A4 to chyba jedyne sluszne wyjscie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...