Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

bo nie wiem o jaka Kimiemu chodzi

Ok. 20kg waży gryf Olimpijski o dł. 220cm i fi 50mm, bez zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ta 1.5 metra waży gdzieś tak z 15kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tez o tej samej dlugosci ale mniejszym przekroju i maja kolo 16-17 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość całkowita: 180 cm,

- Długość części chwytnej: 125 cm,

- Długość części na ciężary: 27,5 cm,

- Średnica: 28 mm,

- Waga: 10 kg,

sa naprawde rozne gryfy[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:39_________________________________________________dlugi moze byc wazna jest srednica[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:39_________________________________________________jesli taki jak tu

zestaw-gryfow-i-obciazen-179-kg.jpg

ale wazna jest srednica bo zdjecie Ci tego nie powie ;)

ten ze zdjecia wyzej ma 10 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie gwintowany, ale gładki, gdzie obciążenia blokuje się takimi sprężynowymi zaciskami. średnica około 3 cm, tych końcówek co się zakłada obciążenia tak z 6, może 7 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 cm srednicy ?? bankowo nie :D albo ma 2,8 cm :) albo ok 5 max :) jak 2,8 to ok 10 gk gryf jak ok 5 cm srednicy ok 20 kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 cm srednicy ?? bankowo nie :D albo ma 2,8 cm :) albo ok 5 max :) jak 2,8 to ok 10 gk gryf jak ok 5 cm srednicy ok 20 kg wagi

7 na końcach tam gdzie się zakłada obciążenia, ale to tak "na oko", jak będę w środę na siłce, to jakoś palcem pomierzę i potem w domu linijką ten palec :D

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________

ja mowie ile bylo u mnie na silce bo pytalem :D na laweczce na gryf zaozylem po 15 na strone i ciezko bylo wiec poszedlem az sie dowiedziec ile ma gryf :D

No dokładnie, ja też założyłem po 10 najpierw i kurde spuchłem od razu, musiałem zmniejszyć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobra mowie gryf gryfowi nie rowny u mnie sa dwa dlugie te olimpijskie jedenma 22 kg drugi 17 sa takie same roznia sie srednica nie koncowek tylko

tu gdzie trzymasz dlonie :) a ja na rozgrzewke zakladam po 20 na strone :P[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:02_________________________________________________i tylko na grubszym na tej 22 kg bo po prostu wygodniej w dloni lezy tamten jest znacznie cienszy i jakos c**jowo sie trzyma pozatym ugina sie mocno przy 90 kg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobra mowie gryf gryfowi nie rowny u mnie sa dwa dlugie te olimpijskie jedenma 22 kg drugi 17 sa takie same roznia sie srednica nie koncowek tylko

tu gdzie trzymasz dlonie :) a ja na rozgrzewke zakladam po 20 na strone :P[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:02_________________________________________________i tylko na grubszym na tej 22 kg bo po prostu wygodniej w dloni lezy tamten jest znacznie cienszy i jakos c**jowo sie trzyma pozatym ugina sie mocno przy 90 kg ;)

Ja jebe, 90 kilo to jakby mnie przygniotło, to by mnie chyba wycisnęło jak banana ze skórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy rade kimi wezmiemy 200 :P

Chyba w pięciu... :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozważania wogóle dzisiaj :) Każdy gryf olimpijski czyli prosty fi 50 waży 20 kg. Gryfy fi 29, 29 ważą różnie w zależności od długości, mój np waży tylko 8 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozważania wogóle dzisiaj :) Każdy gryf olimpijski czyli prosty fi 50 waży 20 kg. Gryfy fi 29, 29 ważą różnie w zależności od długości, mój np waży tylko 8 kg

Ale ta średnica 5cm to w którym miejscu jest mierzona? Tam, gdzie się łapie łapami? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fi 50 jest tam gdzie nakładasz obciążenie, tam gdzie trzymasz rękami olimpijski ma też około 3 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fi 50 jest tam gdzie nakładasz obciążenie, tam gdzie trzymasz rękami olimpijski ma też około 3 cm

Aha, no to może i by się zgadzało, choć na oko wyglądało mi to na minimum 6 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj%2525C4%252599cie0162.jpg

Ten waży 8 kg, długość 180 cm[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:50_________________________________________________I to widzę że z nakrętkami waży 8 kg.

Mam ten dokładnie: http://www.bcaa.pl/inni/gryf_gwintowany_prosty_28mm_182cm_1016.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...