Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam sobie jedź na port.. ja byłem pierwszy

Opublikowano

to jakieś głosowanie czy cus?:D

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

bruno jazda na port wyniesie Cię 3 złote drożej :P

Opublikowano

ale co wyście się tak uparli an ten port. tam jest ciulato

Opublikowano

DJ pewnie port woli a ja zostaje w domku ukam się do poprawki :)

Opublikowano

U mnie nic nie pada mozna załozyć czapkę i ciepło sie ubrać

Opublikowano

mi rybka ale pod real nie pojade :polew:

Opublikowano
Mogę sam kabel wziąć. Niestety vag na macu odmówił posłuszeństwa.

Przy otwarciu lewych drzwi, fis wskazuje otwarcie prawych. Bądź tu mądry ; ]

kodowanie sterownika jest spitolone - zakodowane jest pod anglika (kierownica po przeciwnej stronie) i wtedy drzwi kierowcy są po przeciwnej stronie (ma to znaczenie przy tzw. selektywnym otwieraniu drzwi gdzie otwierają się najpierw tylko kierowcy a ponowne otworzenie otwiera pozostałe)... i wtedy na FIS otwierając drzwi kierowcy pokazuje pasażera... i odwrotnie

Opublikowano
  • Autor

no ja bede wlasnie wstalem :P musze sie doprowadzic do stanu uzywalnosci :)

Opublikowano

no ja i penguin też z tego co wiem :D

Seba a wczoraj się śmiałeś z kumpla że wstał o 12:D

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Seba chcesz to zamianke na relingi bo ja znalazłem chromy za 100 zł i nie wiem czy zamawiać :D

Opublikowano

Może Panton się pokaże ?

Opublikowano

to moze jak pada to na makro pojedzmy :whistling: jest dach na leb nie bedzie padac a ty Bruno wez ten samochod spal w piz*u bo caly tydzien cie nie ma a w niedziele choinke kasujesz :grin:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

spoko nie jechałam tym razem radiowozem:grin::grin::grin:

:decayed: to ja ci moge powiedziec ze tylko stalem kolo twojego autka u ciebie pod domem w piatek :whistling::cool1:

:punish:i nie podjechałeś do mnie nawet na kawkę :kwasny:

:decayed:

nie bylem sam :whistling: a reszta nie nadawala sie na goszczenie nawet w miejskim szalecie :grin:

Opublikowano

A kto Ci kłysiu powiedział że mi się coś zapaliło? a dwa cały tydzień się pracuje a nie opr.. jak Ty :)

Opublikowano
A kto Ci kłysiu powiedział że mi się coś zapaliło? a dwa cały tydzień się pracuje a nie opr.. jak Ty :)

ja tylko przypuszczam ze cos sie pali :wink: ja sobie wypraszam ja tez pracuje i to ciezko :grin:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

typy to co makro pasuje czy tez nie ????

Opublikowano

zróbmy już ten real nie pada narazie :P więc nie ma tragedii nie w takie pogody się w sumie stało :D

Opublikowano
  • Autor
no ja i penguin też z tego co wiem :D

Seba a wczoraj się śmiałeś z kumpla że wstał o 12:D

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Seba chcesz to zamianke na relingi bo ja znalazłem chromy za 100 zł i nie wiem czy zamawiać :D

to kupuj bo za 100 chromy to mega okazja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.