Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Klys co to jest karminadle

karminadle to sa kotlety mielone tylko ze w gwarze śląskiej :decayed:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

ale tydzien konczy sie na srodzie a pozniej juz tylko hel :D :D :D

w srode do zrobienia 550 km ;) start 17 zobaczymy o ktorej dolece na hel ;)

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

teoretycznie google podaje 8,07 czyli cos kolo 2ej powinienem byc na miejscu ;) masakra troche ;)

jaki kuzwa podroznik :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

ciekawe jak dolece bo znowu mi zaczelo turbine odcinac :/

a bez turbo nawet na niezapakowantym aucie nie da sie dobrze jechac ;/

Opublikowano
:naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

piz*zi jak w kieleckim :/ a tu trzeba isc na ten wypiz*owek yyyyyyhhh

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

no to jedziemy od poczatku poniedzialek :)

ale tydzien konczy sie na srodzie a pozniej juz tylko hel :D :D :D

w srode do zrobienia 550 km ;) start 17 zobaczymy o ktorej dolece na hel ;)

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

teoretycznie google podaje 8,07 czyli cos kolo 2ej powinienem byc na miejscu ;) masakra troche ;)

zapomnij

Opublikowano
  • Autor

nom tez tak mysle wiec bedzie niezly maraton

Opublikowano

skąd ruszasz

Opublikowano
  • Autor

heh nie pytaj :facepalm:

najpierw warszawa pozniej rawa pozniej lodz a pozniej juz na gdansk

masz jaks dobra traske ?

Opublikowano

jak bez Rawy to mam

Opublikowano
  • Autor

nie no musze przez rawe zalozmy ze ruyszam z lodzi

Opublikowano

z łodzi to już jest pikuś

Opublikowano
  • Autor

i co leciec do a1 ? to jest platne da sie tam jakos zacnie poleciec czy trzeba sie tluc ?? do chalup lece

Opublikowano

do gdańska w 4,5 g. zalecisz

Opublikowano
  • Autor

ta i drugie 4,5 z warszawy do lodzi :facepalm:

tam jest platna do gdanska ?

Opublikowano

częściowo jest płatna

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

z Rawy byś miał na Tomaszów szybciej

Opublikowano
  • Autor

no nie moge musze przez lodz po kobite jechac :/

Opublikowano

z P-kowa jezdzilem do Gdyni w 5-6godz krajowa 1, w nocy jedzie sie calkiem spoko, mozesz jechac platna ale nie musisz (we Wloclawku tylko uwazaj bo nawet w nocy potrafia stac Miski na tej 2 pasmowce kolo zakladow azotowych):decayed::wink:

Opublikowano

ale i tak byś jechał przez łódź, tylko od d*py strony ale szybciej

Opublikowano
  • Autor

yhhh no nie ma jak musze tak leciec no nic zobaczymy

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

nie spimy tniemy ten diament :decayed:

Opublikowano

tniemy tniemy panie majster:decayed: jeszcze miesiac i urlop:dancing::banan:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to ja lece ciac na poczte i do leklerka :)

Opublikowano

- Det er det spr

mózg rozjebany:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.