Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czad :D widzialem wczesniej

k**wa kupilem grila mowie aaa kupie drozszy zawsze sie kupuje taki za 15 zl mowie to sie szarpne kupie za 60

k**wa kupielm

po zlozeniu okazalo sie ze jakiz baran przyspawal poprzeczne belki na rusztach odwrotnie skutkiem tego jest to ze zeby ruszta

oparly sie o rame grila brakuje 10 cm ja pier**le no jak tak mozna :facepalm::facepalm::facepalm:

i musze znowu gibac na pieszo do leclerca yhhhhhhhhhhhhhhhhh

Opublikowano

ja tam zawsze mam grila za max 20zl jeden sezon i do kosza, no chyba ze masz gdzie trzymac to wtedy jakis konkretny mozna kupic:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no mam no mam wiec przydalby sie taki lepsiejszy chociaz do lepszosci to mu brakuje w choooooooooooooooooooooj :D

no nic giba do leclerca ;)

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905704,0703_thumb.jpg
Opublikowano
  • Autor

mowie ubierz sie bo chlodno dzis to mi sie tu cieszy do aparatu no no nic idziemy ;)

Opublikowano
:siema: powrocilem z dzialeczki :decayed: kolego Skrzypek daj jakis adres to moze sie jutro bojne jakims szczegolnym znawca nie jestem ale juz jedenmu koledze z Elbląga parcha Łódzkiego odradziłem :decayed: dobrze że kupił mojego :grin:

Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.:eusathink:

Opublikowano

DJ sprawa jest w meganie poszły światła mijania żarówki dobre i bezpieczniki też możliwe żeby coś w manetce?

A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D:D

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Dzisiejszy wynik Passata ojca przy 60 kilometrach po mieście 4,7 litra lol

Opublikowano

A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D:D

już dawno nie :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

130 to mial misiek jak kupil :D a potem zajebal steryda :D na 40 wiecej :D;)

Opublikowano
:siema: powrocilem z dzialeczki :decayed: kolego Skrzypek daj jakis adres to moze sie jutro bojne jakims szczegolnym znawca nie jestem ale juz jedenmu koledze z Elbląga parcha Łódzkiego odradziłem :decayed: dobrze że kupił mojego :grin:

Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.:eusathink:

spoko dowiedz sie kiedy co i jak i postram sie poleciec ogladnac te pazdzierze :decayed:

Opublikowano

witam :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

powiem wam tak

http://www.youtube.com/watch?v=11lYd1igxjo

---------- Post dopisany at 04:41 ---------- Poprzedni post napisany at 04:22 ----------

---------- Post dopisany at 06:01 ---------- Poprzedni post napisany at 04:41 ----------

gniete na metro :):decayed: jeszcze tylko jutro :)

Opublikowano

"nic tak nie wchodzi jak wodka, wodka po disco polo. disco czesze nuta, a polo alkoholo" :D przeciez to genialne jest ! dlaczego na polskim nie analizowalismy takich utworow ? ;)

Opublikowano
  • Autor

heheheheheheh no kuzwa a hoddog mniam mniam mniam :D

oni maja swoja plyte w empiku !!! polska zmierza do zaglady

Na bogatości - Bracia Figo Fagot za 29,99 zł | empik.com

Opublikowano
:hi::hi::hi::decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bracia Figo mnie rozpieprzyli :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.