Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj bylem podpinany pod vaga u kolegi i tylko ten blad mi przeczytal zadnych logow nie robil

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wczoraj bylem podpinany pod vaga u kolegi i tylko ten blad mi przeczytal zadnych logow nie robil

to niech zrobi:whistling:

Opublikowano

oki klikne jak cos bede wiedzial:) dalej sa spoty w sob w porcie na parkingu?

Opublikowano
oki klikne jak cos bede wiedzial:) dalej sa spoty w sob w porcie na parkingu?

w sobote nigdy nie bylo :facepalm: wszstko co gdzie i jak masz w topie na gorze :wink:

Opublikowano
sob czy ndz :P hehe ok :)

waze ze weekend :kox:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

widziales jak mnie madrosc motoryzacyjna poniosla :grin:

Opublikowano
  • Autor

zgadzam sie :D

Opublikowano

ciekawe czy Tomek potwierdzi diagnoze :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh m ysle ze jak tylko wejdzie wyrazi swoja opinie i juz bedzie wszystko jasne jak z dr. Housem :D

Opublikowano
:decayed: Seba nie chcesz wejsc w spole "diagnozy i auto naprawy" :polew:
Opublikowano
  • Autor

heheheh wchodze :D

z Toba i tomkiem zawsze :D:banan::banan::banan:

Opublikowano

trzej muszkieterowie :grin:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: no i popakowane :D
Opublikowano

no to przyszedl jeden z trzech glwonych mechanikow :decayed::grin: no coz wyczerpaliscie temat w tym zakresie nic wiecej dodac nic ujac, tak apropo oslona pod silnikiem mi sie odczepila i nie chce mi sie schylac ale chyba trzeba to zrobic bo zostalo jej moze z 1/3 bo reszta juz uciekla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomku ja Ci polecam trytki trytytki czy jak sie to tam zwie :D ja mam cala poskrecana na nie i na prawde sie do tego nadaja :D

Panie Broda czy przyjedzie Pan na spota w niedziele i przywiezie mi ladnie moja fakturke ?? :)

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

jutro ide do firmy co robi nadruki na koszulkach zobaczymy co wyjdzie z rozmow :D

Opublikowano
  • Autor

a bo dawno nie bylo post-20747-1406905705,8618_thumb.jpg

Opublikowano
Tomku ja Ci polecam trytki trytytki czy jak sie to tam zwie :D ja mam cala poskrecana na nie i na prawde sie do tego nadaja :D

Panie Broda czy przyjedzie Pan na spota w niedziele i przywiezie mi ladnie moja fakturke ?? :)

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

jutro ide do firmy co robi nadruki na koszulkach zobaczymy co wyjdzie z rozmow :D

wiesz co ja to musze nowa zalozyc bo u mnie to za duzo nie ma juz do skrecania ale to przy wymianie oleju bo od kwietnia machnalem juz 15 tys wiec musze lada chwila wymieniac

Opublikowano
  • Autor

nom u mnie tyz juz blisko :)

u mnie jeszcze dalo sie polatac trytkami i drutem miedzianym :) wisi co prawda jak sie patrzy z przodu ale co tam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.