Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie wiedzialem o takim gadzecie :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to bylo do przewidzenia ze w polsce tak to sie skonczy niestety

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

eeeee gdzie sa wszyscy ?? pojechali do doniecka na mecz ?? :D

Opublikowano

:banan::banan::banan:drineczek zrobiony i czekamy :wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

BTW

tomek2338873722944 widziany dziś przed południem w Zgierzu na Długiej :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

Mario ja robie 3 wlasnie :P cos mnie dzisiaj wzielo :)

kurde niestety whiskacza nei mam :/

Opublikowano

ja też nie mam - walę ze Stock-iem :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe no ja z luksusowa :P

Opublikowano

jakie typy w meczu Panie Sebo :question::eusathink:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

ja 1:0 dla ESP :wink:

Opublikowano
  • Autor

no ja mysle ze mi blizsza jest espania :)

pozatym ronaldo jest przereklamowany choc nie powiem dobrze napina w gale :D

ale jednak Espania :D bylem w Espani i lubie :D

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

a ile to mi juz obojetne :) fajnie by bylo jakby bylo wysoko ze 3-4 do 1 ;)

Opublikowano
no ja mysle ze mi blizsza jest espania :)

pozatym ronaldo jest przereklamowany choc nie powiem dobrze napina w gale :D

ale jednak Espania :Dbylem w Espani i lubie :D

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

a ile to mi juz obojetne :) fajnie by bylo jakby bylo wysoko ze 3-4 do 1 ;)

Ronaldo :grin: :grin: :grin:,

a w ESPnie byłem ale zapewne kiedyś będę:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

no i 3 minetka zobaczymy jak dalej bedzie :D

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

a co do ronaldo nie jest ?? :D

tv skupia sie tylko na nim kurde ja nie wylapalem opcji zmiany fryzury po 1 polowie heheheh

swoja droga paranoja siedziec u fryzjera stylisty czy c**j wie kogo w przerwie 10 minutowej

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ty weź no przewiń sobie do przodu bo u mnie już 6 leci :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe widzisz w tej j**anej stolicy nie mam tv i ogladam przez net jest u mnie 20:53 i mam teraz dokladnie 7 minutke

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

na razie portugalia troche lepiej choc espania wiecej przy pilce

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Mario PYK ?

Opublikowano

no pewnie - PPPPPYYYYYYYYYKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ :wink: :wink: :drinks:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

no to za Espanię - PYK :grin:

Opublikowano
  • Autor

PYK :banan::banan::banan:

Opublikowano

no to za fryzurę CR7 :polew:- PYK :decayed:

Opublikowano
  • Autor

osz k**wa mac :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

ciekawe co jest pod maska ile do 100 jakie przeciazenia i czemu tak duzo :)

Przyśpieszenie - Sadistic.pl

masakra :D:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Espania!!!! muszę ich odwiedzić w te wakacje;D ktoś jeszcze chce?

Opublikowano
  • Autor

bylem widzialem polecam :D cerveza :D :D :D

Opublikowano

byś tylko chlał...no dobra - Pyknę z Wami;p

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.