Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zyje zyje czasem zaglada :) doglada malego Pontonika :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

wlasnie zjebalem jak bura suka pania Mirosławe i mnie sadem straszy o zniewazenie :grin::facepalm:

Opublikowano

Kim jest pani Mirosława? :naughty:

Opublikowano
Kim jest pani Mirosława? :naughty:

stara slepa pijaczka :grin: dysrtybutroka ulotek :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

brawo Klysiu :D

Opublikowano

Hahaha, no to ładnie się tam bawicie :decayed:

Dobrze że ja z Tobą nie pracuję :grin:

Opublikowano

codziennie picie by było

Opublikowano
Hahaha, no to ładnie się tam bawicie :decayed:

Dobrze że ja z Tobą nie pracuję :grin:

ty bys mogla mnie o molestowanie co najwyzej skarzyc :decayed:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

codziennie picie by było

na rozpoczecie dnia kazdy po secie i do biurek :grin:

Opublikowano

Hehe, ja bym go sądem nie straszyła tylko lała po gołym tyłku :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

brawo Klysiu :D

:thankyou2:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Hehe, ja bym go sądem nie straszyła tylko lała po gołym tyłku :polew:

:naughty: lubie :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

ale jest jeden plus wlasnie wyplatka wplynela :banan::decayed:

Opublikowano

A jest coś czego nie lubisz, perwersie? :decayed:

Opublikowano

gotowanej marchewki :nose::decayed:

Opublikowano

Żeby było śmiesznie, mój szef ma na imię Mirosław i też jest stary, ślepy i popierdol....:thumbdown:

Opublikowano
Żeby było śmiesznie, mój szef ma na imię Mirosław i też jest stary, ślepy i popierdol....:thumbdown:

powiedz słowo to go zwolnie :decayed: wszytskich na M zwolnie :kox:

Opublikowano
gotowanej marchewki :nose::decayed:

No tak, gotowana się łamie :polew: :polew:

Opublikowano
gotowanej marchewki :nose::decayed:

No tak, gotowana się łamie :polew: :polew:

:grin: nie ma jak twarda marchewa :kox:

Opublikowano
Żeby było śmiesznie, mój szef ma na imię Mirosław i też jest stary, ślepy i popierdol....:thumbdown:

powiedz słowo to go zwolnie :decayed: wszytskich na M zwolnie :kox:

Jak tak patrzę jak on pracuje, to chyba bardziej się go już zwolnić nie da :polew: :polew:

Opublikowano
Żeby było śmiesznie, mój szef ma na imię Mirosław i też jest stary, ślepy i popierdol....:thumbdown:

powiedz słowo to go zwolnie :decayed: wszytskich na M zwolnie :kox:

Jak tak patrzę jak on pracuje, to chyba bardziej się go już zwolnić nie da :polew: :polew:

:polew: az taka straszna mumia :decayed:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

właśnie przyszło mi zlecenie na Katowice, oś.Wincentego Witosa :decayed:

Opublikowano
Żeby było śmiesznie, mój szef ma na imię Mirosław i też jest stary, ślepy i popierdol....:thumbdown:

powiedz słowo to go zwolnie :decayed: wszytskich na M zwolnie :kox:

Jak tak patrzę jak on pracuje, to chyba bardziej się go już zwolnić nie da :polew: :polew:

:polew: az taka straszna mumia :decayed:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

właśnie przyszło mi zlecenie na Katowice, oś.Wincentego Witosa :decayed:

Niedaleko :kox: to kiedy przyjezdzasz?:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.