Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hehe siema ale mi sie nic nie chce ;)

sie za robote bierz a nie palnikiem do gory lezal we Włochach jakis i jeszcze mu zle :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hehe siema ale mi sie nic nie chce ;)

ta wlasnie do roboty bo nie mam z kim po nocach przesiadywac

Opublikowano
:grin: w nocy to sie spi :kox:
Opublikowano
:grin: w nocy to sie spi :kox:

spanie jest przereklamowane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie spanie to zuo trzeba za***rdalac bo swiat nie stoi w miejscu :D

post-20747-1406905706,189_thumb.jpg

Opublikowano

ściema;D życie na łódzkie powraca?;]

Opublikowano
  • Autor

heheh narazie ja wrocilem :D

a film bylo sobie zycie pewnie kazdy zna :P a przynajmniej powinien ;)

Opublikowano

Seba jakieś foty ze spotu we Włoszech :naughty::decayed::question:

Opublikowano
  • Autor

hehehe a widzialem kilka fajnych 4 ;) nawet jedna biala z czarnym dachem ale w sumie pozatym nie byla kompletnie zrobiona miala okropne koolka ;)

stad zdjec brak jak ogarne jakiekolwiek zdjecia to cos podesle ale jest ich tyle ze jak o nich mysle to juz mi sie nie chce ;)

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

i co wszyscy zamulaja przed tv pewnie dzisiaj :D

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Zaprosiłem dziewczynę na kilka dni do mojej mamy do domu,

co oznacza, że będziemy musieli uprawiać seks bardzo cicho.

Nie chcemy przecież, żeby moja dziewczyna nas usłyszała.

:grin::grin::grin::grin::facepalm:

Opublikowano

oj Panie Sebastianie wypraszam sobie ja caly dzien siedze przed monitorem dopiero po 20 ide na kilka piwek i wracam znowu przed monitor

Opublikowano
  • Autor

hehehe no i prawidlowo ja zaraz cos wszamie i jakiegos drinola opitole i doroboty :D

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

wlasnie oblukalem film sponsorinng i powiem szczerze ze nie rozumiem jesli jest ktos kto mi moze to wytlumaczyc to bede wdzieczny :)

w sensie tego glebszego sensu filmu ;)

Opublikowano

a ja wypiłem za dużo na babcinych imieninach i idę spać - dobranoc;]

Opublikowano
  • Autor

hehehe :D dobrej Panie Bartku :)

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

a no i czekam niebawem na ramionka i piorka bedziemy zmieniac :):D wycieraczki znaczy sie :D

i co moze jakies grupowe glinkowanie kiedys ?? w razie co ja sie pisze :D i chetnie pomoge :)

mam jeszcze wosk od amwaya :D takze mozemy zrobic w c**j blysk pod maska wewnatrz i na zewnatrz :D

Opublikowano

a dzisiaj u makaroniarzy święto i można się napierdzielić jak biszkopt za darmoche :whistling:

Opublikowano
  • Autor

hhehehe ta jasne k**wa zebys sie nie zdziwil :D

w niedziele na spocie bede chetnie Wam opowiem jak to sie zyje w rzymie/wlochach :)

chociaz raczej w rzymie :) bo mediolan to juz jest zycie naszego pokroju :) rzym to wczesny gierek :D

i to mega wczesny :D mieszkalem w najnowoczesniejszym mieszknaiu w rzymie :D :D :D winda miescila 3 osoby :D

takie jak ja to 2 :D hehehe kumacie ?? 21 wiek :D :D :D

Opublikowano

Bolonie zachaczyłeś??

Opublikowano
  • Autor

bolonie czyli co bo mieszkalem na 5m od metra bologna :D

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

w sumie to tam na rondzie spijalem bronki :P

Opublikowano

a myślałem że miałeś lepszą miejscuwe w windzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh :D winda spox ale 2 osoby max :D

ale pozatym ludzie sa wyspecjalizowani w zebraniu kurde opowiem jak sie spotkamy bo duzo by pisac :D

wez mi Bartku Brodo fakture :D

---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ----------

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::facepalm:

-kochanie, tylko żłopiesz to piwsko, a ze mną nawet nie porozmawiasz...

-a o czym?

-o mnie. jakie lubię kwiaty lub kolor...

-jaki lubisz kolor?

-róż

-to róż d*pę po piwo

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::facepalm:

Opublikowano

no dobra, Klucha czas iść podrzemać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.