Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przec**j chyba tez sprobuje :D jak bede projektowal logo :D:polew::polew::polew::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to podobno naprawdę się sprawdza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sprawdze :D

Opublikowano

pewnie to śmiesznie ale to na serio może działać.... takie analizowanie kodu dla "kogoś" - człowiek jak sam słyszy to co mówi to wyłapuje niezgodności.... ;)

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

przec**j chyba tez sprobuje :D jak bede projektowal logo :D:polew::polew::polew::naughty:

przy logo na pewno :polew::)))))

Opublikowano
  • Autor

no wiesz jak pogadam z kaczka tudziez z wazonem i powiem za i przeciw to moze cos akurat wpadnie :)

a jest logo do zrobienia ;)

Opublikowano
pewnie to śmiesznie ale to na serio może działać.... takie analizowanie kodu dla "kogoś" - człowiek jak sam słyszy to co mówi to wyłapuje niezgodności.... ;)

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

przec**j chyba tez sprobuje :D jak bede projektowal logo :D:polew::polew::polew::naughty:

przy logo na pewno :polew::)))))

No ja tak generalnie robię, ale gadam do siebie :grin:

W sumie gadać do siebie a gadać do pluszaka - jeden uj, i tak inni się patrzą jak naa debila :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe no nie taki jeden bo tak gadasz do siebie a tak masz odbiorce ;) jakikolwiek by nie byl :P

Opublikowano
hehe no nie taki jeden bo tak gadasz do siebie a tak masz odbiorce ;) jakikolwiek by nie byl :P

Tak samo responsywny, jak powietrze dookoła głowy przy gadaniu do siebie :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

ale na taka kaczke czy wazon zawsze mozesz lypnac okiem i poszukac odpowiedzi w ksztalcie mordzie czy czymkolwiek a na powietrze nie popatrzysz :D

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

heheh az bym poszukal kiedys tej wypowiedzi co splodzilem gdzies w nocy co wszsycy mysleli ze jestem nacpany tylko nie mam pojecia jak ja wyszukac :) a wszystkich wypowiedzi mi sie nie chce przegladac ;)

Opublikowano
:siema: kuzwa nie mam neta w robocie i nie moge sie doczekac az wroce do domu i posiedze sobie z wami :grin:
Opublikowano
  • Autor

hmm to jak piszesz jak nie masz neta ?? :D

sila woli ?? :D

Opublikowano
hmm to jak piszesz jak nie masz neta ?? :D

sila woli ?? :D

Wysłał tego posta na kartce rano poleconym - teraz wklepali na poczcie :grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::naughty:

w koncu Klysiu latal jak poter nie :D to moze :D:naughty::kox:

Opublikowano
hmm to jak piszesz jak nie masz neta ?? :D

sila woli ?? :D

no jak to jak jestem juz w domu :decayed:

Opublikowano

Panton,

Kimi,

klysek89+

jeden szarak a reszta sami kolorowi.... :)

Opublikowano
  • Autor

jak jeden ja tez szary :D

pozatym czemu Klysek jest 89 + ze ten plus to co k**wa niby znaczy ?? ze masz brzuch wiekszy czy jak ?? to ja powinienem miec ze 4 + :polew::polew::polew::polew::polew::polew::naughty:

Opublikowano

jeden szarak a reszta sami kolorowi.... :)

zrobimy z ciebie kolorowego poczekaj jeszcze troszke :decayed:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

ja jestem psiapsiol Pytona i mam plusa :grin:

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Szamek pitolku co tam slychac :kox:

Opublikowano
  • Autor

heheh psiapsiol ja jebie :D

Klysiu Potter no zaraz Ci jebna jakas tapetke z miotla no az sie prosi :D :D :D

Opublikowano

ale przeciez to nie ja latalem na miotle :grin: chyba :shock3::kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

hehe pewnie tez Tylko ty miales Hobbite :) ktora cie pilnowala :D

i wczesniej doleciales do konca lini :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.