Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no szkoda Chrisu ;)

Misiek ja tam zlego slowa nie powiem mam od nowosci salonowa nexie i odpukac od 15 lat nic sie nie zepsulo :) poza wiadomo czesciami eksploatacyjnymi :)

zawsze pali zawsze jedzie nie ma c**ja we wsi :)

fajrant srajrant ja skonczylem wlasnie sciany zacierac i pomalowalem chwila przerwy i znowu do boju ehhh

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zmieniles profesje :naughty: teraz jestes malarz,brukarz tapeciarz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh taaaaaaa

to moje hobby :)

Opublikowano

Siemka. Panowie gdzie w łodzi dobrze zrobić można polerkę auta? podrzućcie jakieś namiary ;)

Opublikowano
heheh taaaaaaa

to moje hobby :)

to wez u mnie tez troszke odswiez lokal w ramach hobby :decayed:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Siemka. Panowie gdzie w łodzi dobrze zrobić można polerkę auta? podrzućcie jakieś namiary ;)

Łukaszewskiego 24 podajze :wink:

Opublikowano
heheh taaaaaaa

to moje hobby :)

to wez u mnie tez troszke odswiez lokal w ramach hobby :decayed:

i ja, i ja - u mnie to bez roboty, tylko pokój, przedpokój, sypialka, i pokój dzieciaków - resztę jakoś ogarnę :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh dobra to ustalcie jakies dogodne terminy i jade :D

kurde i znowu musialem gipsowac :) bo mnie wkurzalo ze bylo niedokladnie ale teraz juz bedzie w pyte :D

a polerke sobie sam wole opierdolic jak sam zrobie to wiem ze dobrze a przy tym i mozna piwko jebnac :) wiec przyjemne z pozytecznym :D

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

chyba czegos k**wa nie kumam :D

FIAT PUNTO 1.2 SALON POLSKA OKAZJA ZOBACZ!!! (2571635254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

FIAT PUNTO II 1.2 BENZYNA PLUS GAZ W KOLE 5-DRZWI (2560389337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba sie komus o zero za duzo dopisalo :)

Opublikowano

no chyba bo za taka kase to B7 bys jej moze gdzies wyrwal :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie spimy zwiedzamy i ogladamy el clasico na tvp 1

Opublikowano
  • Autor

no to moze cziksa na wieczor :D

post-20747-1406905706,2752_thumb.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panie DJ jakby co zostawilem info na fb ;)

---------- Post dopisany 24-08-2012 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 23:47 ----------

Hmmm widze ze sam tu jestem chyba sobie sam spota zrobie :D

Opublikowano
  • Autor

:D:D:D:D

Zawsze ro lepsze i smieszniejsze niz rts k**wa czy lks hui :) lub kink :D

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

Jak tam typy Spocimy w Niedzielę :question:

Ja bym podjechał :wink:

Opublikowano
  • Autor

no raczej nie inaczej wojo :D

Opublikowano

Pantonik widzę, że jesteś - nie podjechał byś z kompem w Niedzielę :question: Wymieniłem EGR i chciałem wywalić błęda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.