Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905706,3697_thumb.jpg
Opublikowano
karissakristinashannonn.jpg
Opublikowano
  • Autor

:doh::doh::doh:

no i musi lepsze no musi no :P

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

o ja pier**le

:doh::doh::doh::doh::doh::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

no nie wiem co wiecej napisac

Opublikowano
bombshellmcgeeinhertatt.jpg
Opublikowano

o ja pier**le

:doh::doh::doh::doh::doh::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

no nie wiem co wiecej napisac

musimy sobie takie cudo sprawic i bedziemy sobie na spocie wyobrazac ze jestemy jeepami a Seba sobie bedzie wyobrazal ze jest kombajnem :polew::polew::polew:

Opublikowano
:doh::doh::doh:

no i musi lepsze no musi no :P

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

o ja pier**le

:doh::doh::doh::doh::doh::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

no nie wiem co wiecej napisac

Ten koleś w niebieskim to jedyny, który wyłapał całą akcje.... cała reszta "inwestorów" myślała, że koleś jest peeebany a tak naprawdę to koleś z nich wszystkich zrobił za***iste jaja....

A najlepsza jego odpowiedź dlaczego jedna bańka (kwota symboliczna)..... to koleś bardzo błyskotliwie odpowiedział - "bo równie dobrze mogłoby być 10 baniek" LOL :)))))

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

kolejny za***isty tekst "dziewczynka to też dziecko..." - sory koleś ma intelekt...

Opublikowano

chcesz taki cuso ode mnie na gwiazdke :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Heheheh no mocno pocisnal

k**wa Klysiuuuuuuuu

Chce byc kombajnem nooooooooooooooo

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano
Heheheh no mocno pocisnal

k**wa Klysiuuuuuuuu

Chce byc kombajnem nooooooooooooooo

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

jestes Seba juz jestes i to mega :naughty::friends:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

kto dzisiaj jeszcze do roboty oprocz mnie :thumbdown:

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: współczuję :kwasny:
Opublikowano

witam po urlopiku ;) jak tam humorki? :)

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: współczuję :kwasny:

no i to na 24.oo ale sukces ze tylko na 20 min :decayed:

Opublikowano
:kwasny: :kwasny: :kwasny: współczuję :kwasny:

no i to na 24.oo ale sukces ze tylko na 20 min :decayed:

:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

witam po urlopiku ;) jak tam humorki? :)

wszyscy zwarci i gotowi do pracy po urlopach :yeah::yeah::yeah:

Opublikowano

ale mozna juz powiedziec ze to sobota wiec teraz bede opowiadal ze zapierdzielam w weekendy tez :grin:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano
wszyscy zwarci i gotowi do pracy po urlopach :yeah::yeah::yeah:

ja jeszcze przed urlopem :whistling:

Opublikowano

jeszcze poniedziałek mam wolny... :P

Opublikowano
jeszcze poniedziałek mam wolny... :P

:naughty: spozytkuj ten dzien madrze :wink:

Opublikowano
  • Autor

siema KAnulec ;)

Mario przepraszam

Pyknie ktos ?? cisnienia nie znieslem :/

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Mario a wogole slo dobre filmiki nie ?? kurde :) jednak taki profesjonalny sprzet to chyba sprzet niz taka samorobka ;)

chociaz kurde ja bym sie jednak pokusil jakos precyzyjniej wykoanc te szyny i zeby byly dluzsze hmmm MArio wiem ze masz glowe i checi

moze pomyslimy cos w niedziele hmmm ?? :)

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

yhh widze ze sam pykne :)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 23:34 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

:banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.