Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witam wszystkich;)Po obejrzeniu Foto moja czerwona a4 trochę zbladła:(

nie wiem co ogladales ale u nas takich nie ma :P:decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
widzę Mariusz ,że nawet jestesmy ten sam rocznik - pewnie gdzieś za Młodu spotkaliśmy się na dyskotekach w budowlance, ekonomiku czy w Agawie :naughty:

Pewnie tak :decayed: chociaż ja najczęściej bywałem na Lumumbowie :decayed:

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ----------

:grin::grin::grin:

nie to co my mlodzieniaszki nei Klysiu ?? :)

heh Mario widzial nowe logo crosfit lodz ? niestety nie moje ale bardzo mi sie podoba :)

No nie - możesz pokazać oczywiście :naughty: chyba, że FB :wink:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

Witam wszystkich;)Po obejrzeniu Foto moja czerwona a4 trochę zbladła:(

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

:grin::grin::grin:

nie to co my mlodzieniaszki nei Klysiu ?? :)

heh Mario widzial nowe logo crosfit lodz ? niestety nie moje ale bardzo mi sie podoba :)

mlode paroweczki :grin:

:grin::polew::decayed: ale z naciskiem na młode czy paróweczki :question::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja najczęściej bywałem na Lumumbowie :decayed:

O to pewnie my sie gdzieś spotkaliśmy w Tygrysie , Medyku lub Balbinie :grin:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: kojarzę kojarzę - stał kiedyś taki typ jak ty przy barze, nawalony w trzy d*py i bełkotał coś o :audi:, że to dobre fury i w ogóle :polew: :polew: :grin: :grin:

:wink: :wink:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Dobry :hi:

ale dzisiaj bylem na grzybkach cala torbe naciachalem :decayed:

Opublikowano
Dobry :hi:

ale dzisiaj bylem na grzybkach cala torbe naciachalem :decayed:

nosz ku..wa też słyszałem, że są ale w mordę czasu nie miałem - do weekendu pewnie wszyscy wszystko wyciachają :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
Dobry :hi:

ale dzisiaj bylem na grzybkach cala torbe naciachalem :decayed:

nosz ku..wa też słyszałem, że są ale w mordę czasu nie miałem - do weekendu pewnie wszyscy wszystko wyciachają :facepalm: :facepalm: :facepalm:

eeeee tam powiem ci ze jest od groma jak bys sie wybrac chcial w sobote na grzybki jestem otwarty np. uderzyc do Kucin za Aleksandrow :decayed:

Opublikowano

no gdzieś chcę jechać, tylko jeszcze nie mam miejscówki :wink:

Opublikowano
no gdzieś chcę jechać, tylko jeszcze nie mam miejscówki :wink:

Mariano mowie ci Kuciny dobra miejscowa duzo podgrzybkow i Koźlarkow a przede wszytskim nie daleko :decayed: ja jestem jak najbardziej za :naughty:

Opublikowano

na 100% gdzieś polecę - jesteśmy in tacz :wink:

Opublikowano
na 100% gdzieś polecę - jesteśmy in tacz :wink:

gitez majonez :thumbup1: w piatek do ciebie dzwonie :decayed:

Opublikowano

Mario powiadasz bełkotał :grin:

a jeżeli chodzi o grzybki to polecam okolice Inowłodza :thumbup1:

Opublikowano
Mario powiadasz bełkotał :grin:

:co:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

lece w kime narka panowie i panie :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie a nie lepiej leciec w niedziele z rana ?

bo w niedziele to bym polecial jako nie kierowca ale bym polecial w sobote nie dam rady a chetnie bym polecial :P

myslicie ze naduzywam slowa polecial ?? :D:kox:

Opublikowano
Panowie a nie lepiej leciec w niedziele z rana ?

bo w niedziele to bym polecial jako nie kierowca ale bym polecial w sobote nie dam rady a chetnie bym polecial :P

myslicie ze naduzywam slowa polecial ?? :D:kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

A propos Niedzieli to ja nie ogarnę - pozostaje tylko Sobota. Swoją drogą myślałem Krzychu o okolicach Spały, Tomaszowa Maz., Inowłodza :wink:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::hi::naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.