Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moj ten duzy podgrzybek co znalzlem obok twojego zdrowiutki:decayed: a ten sztuczny prawdziwek jeden robak :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ten duży też zdrowiutki :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

kłysiu, tu kachna,

widzę, że misia TEDA masz :decayed:, wczoraj byłam w kinie na nim:decayed: misiek był niezły:evil:

Opublikowano
no ten duży też zdrowiutki :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

kłysiu, tu kachna,

widzę, że misia TEDA masz :decayed:, wczoraj byłam w kinie na nim:decayed: misiek był niezły:evil:

Misio jest kozak nie ma co :grin:

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 22:04 ----------

:bry:

dzieje sie cos dzisiaj tutaj :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi:

Miśki widziane wczoraj w Aleksandrowie, ale pewnie wiedzą - tak dla porządku piszę :grin::grin::grin:

Dzisiaj REAL czy Porto Rico? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przyjedzie ktos po mnie dzisiaj :D??

bo ja mam z milion promili w tej chuiwli :D:banan:

Boze co ja wczoraj robilem :D

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

albo nie bede sladow zostawial :)

Opublikowano
przyjedzie ktos po mnie dzisiaj :D??

bo ja mam z milion promili w tej chuiwli :D:banan:

Boze co ja wczoraj robilem :D

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

albo nie bede sladow zostawial :)

ja po ciebie moge zajechac jak chcesz :decayed:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Siemano :hi:

Miśki widziane wczoraj w Aleksandrowie, ale pewnie wiedzą - tak dla porządku piszę :grin::grin::grin:

Dzisiaj REAL czy Porto Rico? :naughty:

chyba damy rade na realu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:D jak bedziesz jechal i bedzie troche ludzikow na spocie to chetnie pojade ale potrzebuje podwozki :D

ja bede trzezwy we wtorek dopiero :D

Opublikowano
:D jak bedziesz jechal i bedzie troche ludzikow na spocie to chetnie pojade ale potrzebuje podwozki :D

ja bede trzezwy we wtorek dopiero :D

no to ci przeciez mowie ze po ciebie zajade :wink:

Opublikowano
  • Autor

ok super :) dziekuje

kurde ide rosol ogarnac moze mi przejdzie troche i ide spac

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

ciekawe ile bym wydmuchal bo czuje ze z 5 to minimum

Opublikowano
ok super :) dziekuje

kurde ide rosol ogarnac moze mi przejdzie troche i ide spac

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

ciekawe ile bym wydmuchal bo czuje ze z 5 to minimum

:grin:

Opublikowano

Panowie dajcie konkretne info odnośnie spota.Ja dopiero będę w domu o godz 17.30 to sobie luknę gdzie mam jechać.

Opublikowano

real

Opublikowano
Panowie dajcie konkretne info odnośnie spota.Ja dopiero będę w domu o godz 17.30 to sobie luknę gdzie mam jechać.

REAL

Przyjedź przyjedź, obejrzałem Twoją lalkę na zdjęciach i koniecznie chcę oblukać 'live' :kox::kox::kox:

Opublikowano

a moja :naughty: tez przyjade czyms nowym :decayed:szczena opadnie wam :naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

Seba podesli mi na PW adres gdzie mam zajechac i o ktorej bedziesz gotow do wymarszu :grin:

Opublikowano
  • Autor

ja to jestem gotowy jak skocze po [piwka do sklpeu bo bez klina sie nie da chyba :D

rog rzgowskiej i prasecznej /lecznicej wiesz gdzie to ?

Opublikowano
ja to jestem gotowy jak skocze po [piwka do sklpeu bo bez klina sie nie da chyba :D

rog rzgowskiej i prasecznej /lecznicej wiesz gdzie to ?

wie wiem nawet moge zajechac na smocza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe a mnie na smoczej nie ma :) ale nie daleko do smoczej :)

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

masz dwa miejsca wolne ?? :D

Opublikowano

no to gdzie mam zajezdzac ? rog rzgowskiej a leczniczej ?

o 17.3o ?

Opublikowano
  • Autor

moze byc tak jak napisales :)

Opublikowano

no i gitez majonez :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.