Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

uu piatunio sie zaczal i mnie zabil na dzien dobry

a wieczorem 30 kolezanki i kawalerski kumpla czy moze byc gorzej ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
uu piatunio sie zaczal i mnie zabil na dzien dobry

a wieczorem 30 kolezanki i kawalerski kumpla czy moze byc gorzej ?

zabierz mnie ze soba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a bardzo chetnie jako moja osoba towazyszaca bo poki co moja siedzi w geteborgu :D wiec jedziemy :D

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Mario dysponujesz trochę czasem w sobotę ? bo przyszły mi lampki uzywki i chciałam je ładnie wyczyścić itd a wiem że ty się juz z tym tematem u siebie uporałeś:decayed:

:hi:

na tą chwilkę jeszcze nie wiem co i jak z Sobotą :kwasny: albo w tą albo w następną będę niedostępny - okaże się jutro wieczorkiem :wink:

W jaki sposób mogę pomóc w ogóle Pani Madziu :naughty::question:

:hi:bryyy otóż Panie Mariuszu chciałabym się dobrać do wnętrza owych lamp :decayed: czyli je tam ładnie wyczyścić i aby tego dokonac potrzebuję instrukcji najlepiej z pokazem jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić, ponadto owe lampy są bez silniczków więc swoje silniczki musze przetransportować do tych uzywek - nosz kurde generalanie muszę je zamontowac:grin:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

a bardzo chetnie jako moja osoba towazyszaca bo poki co moja siedzi w geteborgu :D wiec jedziemy :D

:grin::banan: kłysiu ma zgrabne nóżki także na pewno wtopi sie w tłum koleżanek

Opublikowano

witam KlubowiczówForumowiczów sory że sie w prywate wtrącam znacie może rozgarniętego chipmana co by zamiast rozbierać pół auta diagnozę postawił

i jak zostać klubowiczem?:kox:

Opublikowano
witam KlubowiczówForumowiczów sory że sie w prywate wtrącam znacie może rozgarniętego chipmana co by zamiast rozbierać pół auta diagnozę postawił

i jak zostać klubowiczem?:kox:

co chipmana poszukaj tutaj :arrow2:Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny

a co do klubowicza poczyatj tutaj :arrow2:http://a4-klub.pl/newbie-11/zostac-klubowiczem-18485/

Opublikowano
  • Autor

wyczerpujaca odpowiedz Klysiu :)

Madzia wnetrza lamp to chyba sie nie czysci ? czy sie myle ? co najwyzej powietrzem przedmuchac ale moge sie mylic tyle pomoglem :P

w razie co masz mnie ja chetnie opitole cos na cieplo :D

Opublikowano
wyczerpujaca odpowiedz Klysiu :)

kolor do czegos zobowiazuje :grin:

Opublikowano
  • Autor

no i liczba postów jaka posiadasz mówi sama za siebie :)

ide spać :P

Opublikowano
no i liczba postów jaka posiadasz mówi sama za siebie :)

ide spać :P

liczba postow przede wszystkim :grin:

kolorowych snow :giveheart:

Opublikowano

guten tag damen und herren:decayed:

Opublikowano
wyczerpujaca odpowiedz Klysiu :)

Madzia wnetrza lamp to chyba sie nie czysci ? czy sie myle ? co najwyzej powietrzem przedmuchac ale moge sie mylic tyle pomoglem :P

w razie co masz mnie ja chetnie opitole cos na cieplo :D

no taaak....z zimnych rzeczy to tylko wódka...reszta musi być ciepła :grin::grin: Mario jakoś tam swoje czyscił jak mu parowały :naughty:

Opublikowano

:decayed::dancing:

jak dla mnie przec**j lupanka :decayed: a clip jest ...... dobry :grin:

Opublikowano

Seba, rozkręcając co się da można w miarę delikatnie wyczyścić od środka szkło w lampie :wink: różnicę widać gołym okiem :wink:

Madzia jak by co to możesz jutro w godzinach jakich ci pasuje podjechać to może coś wymyślimy :decayed::naughty:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Aczkolwiek na 100% potwierdzę dziś do 11.30PM :wink:

Opublikowano
  • Autor

aaa szklo :) pisaliscie wnetrze wiec pomyslalem ze odblysnik w sensie wnetrze to co swiatlo odbija :) heheh

jak zawsze preblemy z interpretacja :) ja to glupi jednak jestem :)

Klysiu kuzwa to ze Tobie wyslalem film odemnie z wczoraj nie znaczy ze mozesz go upubliczniac tak ?

:decayed::decayed::decayed::decayed::naughty:

a no wogole to juz wstalem :D:P

Opublikowano

odbłyśnik też można tylko :wink:, że z nim to gorzej niż jajkiem bo mocniej dociśniesz to zetrzesz całą farbę i może być tzw d*pa :kwasny:

Opublikowano

Klysiu kuzwa to ze Tobie wyslalem film odemnie z wczoraj nie znaczy ze mozesz go upubliczniac tak ?

:decayed::decayed::decayed::decayed::naughty:

nie mogłem sie powstrzymac :decayed:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 17:37 ----------

:bry:

Opublikowano

:hi:

Madzia jak by co to jestem dziś w domu :wink:

Opublikowano

Witam:hi: pogoda jest z d*py więc jutro będzie spocik przy porcie???pozdrawiam:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.