Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed::decayed::decayed:

a mowie co tak cieplo a to Twoj polik byl :D podgladaczu :polew::polew::polew::naughty::kox:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: w nowym mam nadzieje, lepszym tygodniu :decayed:

Moi drodzy mam parę gratów do sprzedania lokalnie, jak ktoś chce zapraszam po info na priv, a mniej więcej szczegóły są w linku http://strony.toya.net.pl/krzysb78/dell.htm a że jeszcze nie nabiłem tych 100 postów to tylko tu wrzucę. Pan moherator niech nie bije :wink::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

:naughty::naughty::naughty::jerk::jerk::jerk::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox:

baby to się z tym 6th sensem rodzą , przynajmniej ja i mam przefajdane :facepalm: no ale co nas nie zabije to nas wzmocni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam na sprzedaż akumulatorek centre standard 55 ah 460a jakby ktos z Was byl zainteresowany. Aku na gwarancji, kupione w ta zime,a sprzedaje bo auto idzie do zyda. Prosiłbym Sebe o podwieszenie

Aku wygladadokladnie tak: AKUMULATOR CENTRA STANDARD 55AH 460A 55 AH CC550 (2689439699) - motoAllegro

Co do ceny mysle ze sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

:naughty::naughty::naughty::jerk::jerk::jerk::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox:

baby to się z tym 6th sensem rodzą , przynajmniej ja i mam przefajdane :facepalm: no ale co nas nie zabije to nas wzmocni :decayed:

:) no no dobrze dobrze to sie ceni i nic sie nie lam :) what dont brake a nigga make a nigga :D:decayed::decayed::decayed:

Frugo tez mi sie tak wydaje ze Prezes Tomasz ma racje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocil caly teraz robimy dalej

jak tam trubawka zyje :whistling:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Seba gdzie twoj avatar :punish:

sie spsul bo testowalem cosik i sie zj** alo :)

za brak avatara :ban: na 3 min :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee nie mam dostepu do działu sprzedam żeby cokolwiek dodawać chyba za mało postów na forum, a druga sprawa ze z racji na to że to aku nie będe go nigdzie wysyłal, wchpdzi w gre tylko odbiór osobisty wiec ludzie z Lodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocil caly teraz robimy dalej

jak tam trubawka zyje :whistling:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Seba gdzie twoj avatar :punish:

sie spsul bo testowalem cosik i sie zj** alo :)

za brak avatara :ban: na 3 min :grin:

turbina jeszcze zyje ale zobaczymy jak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry;D Mało się coś udzielam ostatnio, więc postaram się to naprawić;] Niektórym się pozmieniały av'ki, logotypy... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry;D Mało się coś udzielam ostatnio, więc postaram się to naprawić;] Niektórym się pozmieniały av'ki, logotypy... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin o ktorej planujesz ?? to sie moze polaczymy :D to Cie moim demonem przewieze :D i mam nowa za***ista nute

A ona tanczy dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...