Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak codziennie w pakiecie informacyjnych płatnych przychodzących smsów :)

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

no to wulkanizacja zaliczona, niby żadnej dziury nie było w oponie, możliwe że ponoć wjechałem na jakąś dziurę, krawężnik czy coś i odbiło oponę od felgi i zeszło powietrze... zobaczymy do rana... :kwasny:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja Cie poinformuje Prezesie ze dzisiaj jak zakryja dach to moze bedzie mecz o 17 :grin:

Opublikowano
  • Autor

no to bys musial mocno za***ac a jakbys zajebal to pewnie bys rozjebal gume

Opublikowano

no właśnie dziwne... bo nie kojarzę, może wczoraj wieczorem krawężnik jakiś na Północnej pod Halą Sportową... ale hmmm

Opublikowano

to mi teraz Pnastwo pomozcie musze zima oddac alusy do regeneracji pomalowania i wszystkiego co da sie z nimi zrobic polecacie jakies konkretne miejsce?

Opublikowano

Bry

Mogę to bez dźwięku włączyć, bo jest na czym oko zawiesić;D

Tak na marginesie - gdyby był jakiś angielski tekst, to to już by było hitem w radiu...

Opublikowano
to mi teraz Pnastwo pomozcie musze zima oddac alusy do regeneracji pomalowania i wszystkiego co da sie z nimi zrobic polecacie jakies konkretne miejsce?

moja piwnica kup olejna i ci jebne jaki chcesz kolor :decayed:

Opublikowano

ja przez zimę będę alusy malował PlastiDipem :)

Opublikowano
ja przez zimę będę alusy malował PlastiDipem :)

ale u mnie malowanie nic nie da bo ja mam uszkodzone te felgi rakuje mi kantow i musza mi je dospawac cos z tym zrobic

Opublikowano

ja mam jedną lekko obdartą, bo ostatnio u teściów przodem przerysowałem o krawężnik jedną... :kwasny:

ale pokryje to :wink:

Opublikowano
ja mam jedną lekko obdartą, bo ostatnio u teściów przodem przerysowałem o krawężnik jedną... :kwasny:

ale pokryje to :wink:

o otarciach to ja nie mowie bo to jest pikus ale ja przez kraweznik przelecialem w zeszlym roku i tak sie zbieralem do zrobienia tych felg i w tym roku przyszedl czas, mam w piwnicy drugie 17 chce je sprzedac i te zrobic bo tamte maja rozstaw 5x114,3

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano
Siemano :hi:

witamy

Opublikowano
  • Autor

Kanu zebys sie nie przejechal z tym dipem :) wcale nie kryje dobrze rys tzn kryc kryje ale jak masz spory ubytek taki mocno wyczuwalny pod paluchem to bedzie widac

a przynajmniej u mnie na lustrach i grilu widac fakt ze tylko 2 warstwy

Opublikowano

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/instrukcja-obslugi-dachu-ncs-rozwialo-wszelkie-wat,1,5279870,wiadomosc.html

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

"~Ryszard Ochódzki: - Powiedz mi, po co jest ten stadion? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten stadion? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest stadion na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym stadionem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest stadion społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach."

Opublikowano

Pantonik: przecież to cała prawda w naszym kraju :) i patrz już dawno o tym mówili, żartując w filmach... :P

Opublikowano

Racja...i przez najbliższe 10-20lat za dużo w tej sprawie się nie zmieni----kradzieje pier*olone:facepalm::facepalm::facepalm:

a zobaczcie to:

:shock3::shock3::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Opublikowano

ładne wodospady, na pewno były w projekcie ujęte :)

Opublikowano

I między innymi dlatego właśnie jak tylko Nikola skończy szkołę spierdalamy z tego śmiesznego kraiku.

Straciłem już nadzieję na to, że coś się tu zmieni na lepsze.

Opublikowano

Jarek zmieni :grin: obiecał...

ale Smoleńsk qwa będzie na tapecie najpierw :doh::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.