Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: no i dzień zacząłem "pięknie" flak w tylnym kole... no i dojazdówka mode on..

kojarzycie gdzie w okolicach GŁ jest jakaś wulkanizacja?? :co:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na kilinskiego wysokosc galerii :) a przynajmniej kiedys byla w podworzy/bramie

Opublikowano

qrcze coś mi się kojarzy, że było obok Neste na Kilińskiego zaraz za Abramowskiego ale hmmm nie mam pewności... tu gdzieś bliżej Piłsudskiego nie kojarze...

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

oo coś jest na Kilińskiego przed Nawrotem:wink:

Opublikowano
  • Autor

masz jeszcze zaraz za pilsudskiego na sienkiewicza za kosciolem ja tam kiedys nawet robilem :) ale dawno temu i nei wiem czy jeszcze jest

musialbys podejsc z infosyfu to zut beretem :)

a wogole to Cie ostatnio widzialem w lidlu :) nie wiem czy mnie nie poznales czy nie chciales poznac :P pokazales mi fakera i poszedles :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

dobry Prezesie :)

Opublikowano

co tam sie działo pod moja nie obecnosc :grin:

Opublikowano
  • Autor

Melduje :

Mario sie rano przywital Bartas wstawił zdjecie ze stadionem Krzychu zlapal gume no i wtedy pojawil sie Pan Prezes :decayed:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

mowilem to ja Jarząbek :):whistling:

Opublikowano
Melduje :

Mario sie rano przywital Bartas wstawił zdjecie ze stadionem Krzychu zlapal gume no i wtedy pojawil sie Pan Prezes :decayed:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

mowilem to ja Jarząbek :):whistling:

:kawa: no to bardzo ladnie sie dzien zaczal czekam na dalszy raport z dnia.... chce byc informowany na biezaco ze wszytskim :polew:

Opublikowano
  • Autor

mowisz i masz :D

Opublikowano

ojtam ojtam ;) ja w Lidlu jak jestem sam na zakupach to wpadam i wypadam :) nie ma czasu na pierdoły :P na drugi raz salutuj i się melduj :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Seba jakis gowniany sms do mnie przyszedl ze jakas wrozka z firmy 6 sense czy jakos tak odda mi 1000 PLN za wpis na forum :decayed:

no to pisze pani wrozko dawaj 1000 PLN suko :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::naughty:
Opublikowano

nadal nie mam nic na koncie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy boje sie ze mozesz sie nie doczekac :D

Opublikowano
hyhyhy boje sie ze mozesz sie nie doczekac :D

to zglosze sie do PIP-u :grin:

Opublikowano

No to Cię wydymali :D i jeszcze każą oddać te 1000zł :grin:

Opublikowano
No to Cię wydymali :D i jeszcze każą oddać te 1000zł :grin:

nie tylko kaza oddac 24,99 PLN :decayed:

Opublikowano
  • Autor

29,99 :P i nie kaza bo juz to zaplaciles wiec nic na sile samo poszlo :D:polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.