Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: no i dzień zacząłem "pięknie" flak w tylnym kole... no i dojazdówka mode on..

kojarzycie gdzie w okolicach GŁ jest jakaś wulkanizacja?? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

qrcze coś mi się kojarzy, że było obok Neste na Kilińskiego zaraz za Abramowskiego ale hmmm nie mam pewności... tu gdzieś bliżej Piłsudskiego nie kojarze...

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

oo coś jest na Kilińskiego przed Nawrotem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze zaraz za pilsudskiego na sienkiewicza za kosciolem ja tam kiedys nawet robilem :) ale dawno temu i nei wiem czy jeszcze jest

musialbys podejsc z infosyfu to zut beretem :)

a wogole to Cie ostatnio widzialem w lidlu :) nie wiem czy mnie nie poznales czy nie chciales poznac :P pokazales mi fakera i poszedles :D:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje :

Mario sie rano przywital Bartas wstawił zdjecie ze stadionem Krzychu zlapal gume no i wtedy pojawil sie Pan Prezes :decayed:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

mowilem to ja Jarząbek :):whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje :

Mario sie rano przywital Bartas wstawił zdjecie ze stadionem Krzychu zlapal gume no i wtedy pojawil sie Pan Prezes :decayed:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

mowilem to ja Jarząbek :):whistling:

:kawa: no to bardzo ladnie sie dzien zaczal czekam na dalszy raport z dnia.... chce byc informowany na biezaco ze wszytskim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam ;) ja w Lidlu jak jestem sam na zakupach to wpadam i wypadam :) nie ma czasu na pierdoły :P na drugi raz salutuj i się melduj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba jakis gowniany sms do mnie przyszedl ze jakas wrozka z firmy 6 sense czy jakos tak odda mi 1000 PLN za wpis na forum :decayed:

no to pisze pani wrozko dawaj 1000 PLN suko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...